Vágjunk bele! Hajvágás lépésről lépésre - AKCIÓ

Három édesanyával közösen készítettem ezt a könyvet, hogy Te is sikeresen vágj bele! Vágd le gyermeked vagy barátod haját egyszerűen,...

kézműves termék, készítette: Mesedoboz
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: papír, fotók, grafika
technika: fotó, grafika, rajz, illusztráció, mindenmás

Vágjunk bele! Hajvágás lépésről lépésre - AKCIÓ

Vágjunk bele! Hajvágás lépésről lépésre - AKCIÓ leírása

Három édesanyával közösen készítettem ezt a könyvet, hogy Te is sikeresen vágj bele!

Vágd le gyermeked vagy barátod haját egyszerűen, gyorsan, kényelmesen otthon, családias környezetben!
A könyvből megismerheted a hajvágás alapjait, technikáit. Lépésről lépésre vezetünk végig a frizurák elkészítésének folyamatán. Minden egyes frizurához sok képet készítettünk, magas minőségű papírra, hogy nagyon jól látható és érthető legyen és így te is nagy sikerrel vágj bele.

Most 1790 Ft-os AKCIÓS áron tudod megvásárolni!

Mindenre kiterjedő, részletes könyv, gyönyörű képekkel kiváló minőségben. Nagyon gyorsan megkaptam. Köszönöm szépen.

M. Andrea
Jó dolog, hogy manapság kiadnak még ilyen minőségi papírra nyomott könyvet. Első belelapozásra is nagyon tetszik.

Nengel
Megláttam, megszerettem! Egyszerű a könyv, mégis nagyon szép. A képek nagyon sokat segítettek! Köszönöm! Nagyon jó!

P. Katinka
Karácsonyra kaptam meg a könyvet a barátnőmtől, hát nagyon örültem neki. Részletesen le van írva a frizurák elkészítése és tegnap délután a kisfiam és a kislányom is új frizurát kért a könyvből ami nagyon jól sikerült. Köszönjük, hogy megcsináltátok ezt a könyvet, eddig csak ösztönből vágtam a hajukat, de most végre nagyon jól sikerültek. Boldog Karácsonyt kívánok! Katinka

K. Kriszta
Köszönöm szépen a könyvet,megkaptam...
Nagyon jó. :) Szuper a könyv :-)

T.Ildi
Nagyon szépen köszönöm a könyvet :-) szuper kiszolgálást kaptam :-) Minden ismerősömnek ajánlani fogom :-) pedig fodrász vagyok :-)
Köszönöm !!!szuperek vagytok :-)
Ildi :-)

Nóra
Végre megérkezett a könyv, már nagyon vártam. Szuper jók a frizurák, a hétvégén ki is fogom próbálni az egyiket a férjemen és a lányom is kinézett egyet, arra lehet, hogy alszom még 1 hetet és alaposan áttanulmányozom a vágási technikát.
Köszönöm nektek lányok! Legyen szép hétvégétek ebben a csodás napsütésben! Nóra

Ági
Megérkezett a könyv és NAGYON SZUPER! Csak remélni mertem a hozzászólások alapján, hogy megéri az árát, de annyira részletes, hogy én is le mertem vágni a kisfiam haját ami nagyon cuki lett. A barátnőm nem is hitte el, hogy én vágtam le neki. Ő is rendelni fog tőletek! Szép napot nektek! Ági

Vágjunk bele! Hajvágás lépésről lépésre - AKCIÓ jellemzői

kézműves termék, készítette: Mesedoboz
anyag/összetevő

színek

termékkód
3564763

feltöltve
2019. november 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Vágjunk bele! Hajvágás lépésről lépésre - AKCIÓ szállítása

Kedves Vásárló!
✿*´¨)*
¸.•*¸.• ✿´¨).• ✿¨)
(¸.•´*(¸.•´*(.¸. •*
Vásárlás után igyekszem a leghamarabb postára adni a termékeket. Amint beérkezik a termék ára a postaköltséggel, küldöm a csomagot a megadott címre. A postaköltség tájékoztató jellegű, ha kisebb cipzáros pénztárcáról vagy zsebkendőtartóról, kulcstartóról van szó az ajánlott feladás 490 Ft, ha nagyobb neszesszer vagy könyv a kiválasztott termék, úgy 715,-Ft az ajánlott postaköltség. Nagyobb termékek (táskák, kosarak) száálítására javaslom a FOXPOST a csomagautomatákat vagy a futárt (1399 Ft) javaslom, házhoz. Sajnos az árak emelkedtek október 1- től.
Foxpost AKCIÓS automatáiba 799 Ft, a FUTÁR házhoz pedig 1399 Ft.

!!!FOXPOST NÉHÁNY ALÁBBI AUTOMATÁBA CSAK 999,-Ft-os lista áron szállít, kérem erre figyeljetek!!!
Itt találjátok az aktuális árlistát: https://www.csomagvarazslo.hu/arak

Személyes átadás Budapesten a II. kerületben lehetséges egy előre egyeztetett időpontban.
KÖSZÖNÖM SZÉPEM A BIZALMAT!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 715 Ft 715 Ft
FOXPOST csomagautomata 799 Ft 799 Ft
LISTAÁRAS FOXPOST: listát a szállítási információnál találod 999 Ft 999 Ft

Vágjunk bele! Hajvágás lépésről lépésre - AKCIÓ alkotója: Mesedoboz

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: