Antik kőtáblára festett rózsa, cuki kavics virággal

Akrill festékkel festettem ezt az antikolt kőtáblát a rózsával, 3D-s lakkal vízcseppeket utánozva és mellette a kavicsot is pöttyözős ...

kézműves termék, készítette: aPiros
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: kőtábla, kavics, akril lakk, akril festék, 3d lakk
technika: festett tárgyak, festészet

Antik kőtáblára festett rózsa, cuki kavics virággal

Antik kőtáblára festett rózsa, cuki kavics virággal leírása

Akrill festékkel festettem ezt az antikolt kőtáblát a rózsával, 3D-s lakkal vízcseppeket utánozva és mellette a kavicsot is pöttyözős technikával, virággal. Mindkettő időjárás álló, szép kis dísze lehet egy nappalinak, vagy kertnek. Kőtábla 20x13 cm-es, kavics 7x13 cm-es.

Antik kőtáblára festett rózsa, cuki kavics virággal jellemzői

kézműves termék, készítette: aPiros

színek

termékkód
3564935

feltöltve
2019. november 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Antik kőtáblára festett rózsa, cuki kavics virággal szállítása

Mindig lesz 1-2 termék a boltomban, amelyet INGYENES SZÁLLÍTÁSSAL kínálok. Ezenkívűl a többi terméknél a posta- és szállítási költségek egy részét magamra vállaltam, így nem terhelem teljes összegben vásárlóimra a manapság igen csak drága posta és szállítási költségeket.

Személyes átvétel lehet Budapesten IV. XV. kerületekben, de más helyen is lehetséges, megbeszélésünk szerint. Ha Pest megyéből rendelnél, úgyis megoldható, egy közös találkozási pont, ami mindkettőnknek jó. Természetesen ez utóbbi lehet akkor is ha más megyéből rendelsz.

A FOXPOST automatáknál feladott csomagok viszont rendkívül kedvező árúak, ha van a közeletekben ilyen szolgáltatás, kérlek nézz utána, és így is szívesen feladom. Kivéve az 50 x 50 cm-es mandala festményt, ugyanis nincs olyan Foxpost box, amelyikbe ez belefér. :(

Minden kedves vásárlómnak meglepetés ajándékot is küldök.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 895 Ft 895 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 895 Ft 895 Ft
FOXPOST előre utalással 600 Ft 600 Ft

Antik kőtáblára festett rózsa, cuki kavics virággal alkotója: aPiros

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: