Vidám színes őzike, gomba és pillangó mintás kislány bugyi pink és rózsaszín pöttyös es csíkos szegéllyel. 4 irányban rugalmas pihe-puh...

kézműves termék, készítette: FunnyKids
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: pamut, jersey, elasztán
technika: varrás

Termék ára: 2 060.- Ft

szállítási díj, feltételek

Méret

elérhető: 1 db

kosárba teszem
egyedi kérésem van

ZOÉ kislány bugyi 116-os

Termék ára: 2 060.- Ft

szállítási díj, feltételek

Méret

elérhető: 1 db

kosárba teszem
egyedi kérésem van

ZOÉ kislány bugyi 116-os leírása

Vidám színes őzike, gomba és pillangó mintás kislány bugyi pink és rózsaszín pöttyös es csíkos szegéllyel.
4 irányban rugalmas pihe-puha pamut jerseyből készítem a termékeimet. Interlockkal állítom össze, a derékrészre kerül a FunnyKids logo.

Anyagösszetétel: 95% pamut, 5% elasztán
Maximum 40 fokon , de inkább 30 fokon ajánlom mosni, és a szárítógép használata mindenképpen elkerülendő!

Minden mintámból egy mintadarabom van, egy adott méretben, de maximum 2 nap alatt elkészítem a megrendelt métetben.
Ez egy 116-os méretű bugyi, azonnal megvásárolható.
98-146 méretekben rendelhető

ZOÉ kislány bugyi 116-os jellemzői

kézműves termék, készítette: FunnyKids
anyag/összetevő

technika

termékkód
3565320

feltöltve
2019. november 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

ZOÉ kislány bugyi 116-os szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Foxpost 700 Ft 700 Ft

ZOÉ kislány bugyi 116-os alkotója: FunnyKids

FunnyKids
Kisfiú és kislány fehérneműket készítek olyan anyukák gyerkőcei részére, akiknek nem csak a felsőruházatban fontos, hogy az egyediség, a desing, a kényelem és a minőség kéz a kézben járjon.
Csak a kisfiam részére kezdtem el boxereket varrni, de nagyon megtetszett nekem is, illetve a közvetlen környezetemnek is. Így újabb és újabb mintadarabokat alkotok.

Az általam készített alsók 95%pamut-5% elasztán részben bio, ill. OEKO-tex tanúsítvánnyal rendelkező pamutból készülnek.

Rendkívül tartós mint szín, mint formatartósságban, természetesen a mosási KRESZ betartásával. Az ilyen jellegű anyagokat szigorúan tilos szárítógépben szárítani.

Igyekszem minél színesebb, változatosabb kollekciót kialakítani, folyamatosan új- és újabb darabokkal bővíteni a kínálatot. Így érdemes időről időre visszalátogatni a FUNNYKIDS oldalamra.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: