Pirók manó,egy kézi munkával készült huncut manócska,aki kisebbeknek is kedves,ölelni való kis kedvence lehet.Pirók kb 40 cm magasra nő...

kézműves termék, készítette: Olorka
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: plüss, pamut, filc, szilikonos polieszter golyók
technika: baba-és bábkészítés, varrás

Pirók manó

Pirók manó leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Pirók manó,egy kézi munkával készült huncut manócska,aki kisebbeknek is kedves,ölelni való kis kedvence lehet.Pirók kb 40 cm magasra nőtt és csupa természetes anyagból készült.Töltelék gyanánt szilikonos polieszter golyókat használtam hozzá.Nadrágocskája és sapija bordó plüss,ahogyan csíkos pulcsija és harisnyája is.Papucskája zöld filcből készült.Haja puha pamut.

Pirók manó jellemzői

kézműves termék, készítette: Olorka

színek

termékkód
3566846

feltöltve
2019. november 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Pirók manó szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 2 150 Ft 2 150 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 2 150 Ft 2 150 Ft

Pirók manó alkotója: Olorka

Olorka

Kedves Látogató!Több mint 20 éve foglalkozom ruhák készítésével.Éveken át tanultam és dolgoztam olyan cégeknél,ahol elsajátíthattam a tervezés-szabás-varrás minden csínját-bínját.Egyik fő profilom a magyaros menyecske ruhák készítése.Ezek főleg fűzős,egy vagy kétrészes ruhák amik kézi -kalocsai hímzéssel illetve szintén kézi bocskai stílusú sujtás hímzéssel vannak díszítve.Másik nagy szerelmem a baba készítés.A babáim és manócskáim aprólékos munkával és gondos odafigyeléssel készülnek,amelyeknek minden egyes darabja a kedvencemmé válik,mire elkészül.Testük és ruhájuk pamutból illetve plüssből készül.Mivel alapjában véve maximalista vagyok,így hosszú órákat töltök egy-egy baba vagy manócska készítésével,mivel mindig úgy érzem,hogy van még mit tökéletesítenem rajta.A lelkem kis zugában él még valahol az a kislány,aki vágyja a meséket,úgyhogy főleg manócskákat készítek. Remélem minden baba árasztja felétek azt a szeretetet,amivel készülnek,minden részletükben.Fogadjátok őket szeretettel.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: