Plüss fonalból horgolt sünik. 12 cm hosszúak Más színben is készítek Budapesten és Dányban személyesen is átvehető.

kézműves termék, készítette: czeroart
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: plüss fonal, biztonsági szem, tömőanyag
technika: horgolás

Termék ára: 1 500.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Szín

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Plüss süni (1500,-/db)

Termék ára: 1 500.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Szín

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Plüss süni (1500,-/db) leírása

Plüss fonalból horgolt sünik. 12 cm hosszúak
Más színben is készítek

Budapesten és Dányban személyesen is átvehető.

Plüss süni (1500,-/db) jellemzői

kézműves termék, készítette: czeroart

technika

színek

termékkód
3513546

feltöltve
2019. november 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Plüss süni (1500,-/db) szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
Postán maradó csomag 800 Ft 800 Ft

Plüss süni (1500,-/db) alkotója: czeroart

czeroart
Köszöntelek itt a MESKA oldalán!

CzéróArt néven mutatom be alkotásinkat, édesanyámét (Czéró Mara) és az enyémet (Czéró Andrea).

Mi ketten, anyu és én, a horgolás megszállottjai vagyunk, gyerekkorunk óta horgolunk. Édesanyám már óvodás korában horgolt, a papám készítette neki az első horgolótűjét, fából készült a nyele, még mindig őrzi anyu ezt a szép emléket. Én természetesen anyutól tanultam és tanulom a mai napig is :)

Leginkább pamut és akril fonalakat használunk, mosható töltettel tömjük ki a játékokat. A pamut nem szöszöl, ezért kicsi babáknak is nyugodtan odaadhatod, de jó minőségű pamut-akril keverék, szerintem a legjobb választás, mert puha, jó a tapintása, nem szöszös, mint a teljes akril, és nem bolyhosodik ki hamar.
A figurák szeme varrva, vagy műanyag szemmel készül, ezek között a biztonsági szemet és a gomb szemet is alkalmazzuk, az utóbbit még ragasztjuk is, a biztonság kedvéért.

Képről és mintáról is készítünk megrendelésre amigurumi figurákat, sapkákat, sálakat, ékszereket. Kész termékeink közül is választhatsz, ha megtetszik valamelyik írj bátran, ha nem találsz kedvedre valót, akkor is, persze, ha van elképzelésed, mert igyekszünk neked megvalósítani.

Ajándékot keresel? Nem találtál megfelelőt és elképzelésed sincs? Akkor meg mindenképpen írj, mert szeretnék segíteni neked, számtalan ötletem van. Együtt könnyebben kitaláljuk, mi legyen a megfelelő ajándék.

Termékeinket igyekszünk igényesen, odafigyeléssel, szeretettel készíteni, célunk, hogy leendő tulajdonosának is örömet okozzunk vele.

Jó nézelődést, sikeres vásárlást, örömteli ajándékozást kívánva visszavárunk: Andi és Mara

Termékeinket személyesen Budapesten is átveheted!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: