A meséhez a szereplők ujjbábok, a tök és a házikó PL: asztalra helyezhető és előtte eljátszható a mese. Gyerek kezébe nyugottan oda leh...

kézműves termék, készítette: babastimi1
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: plüss, polár, filc, szalag, gyöngy
technika: baba-és bábkészítés

iciri-piciri ökröcske

iciri-piciri ökröcske leírása

A meséhez a szereplők ujjbábok, a tök és a házikó PL: asztalra helyezhető és előtte eljátszható a mese. Gyerek kezébe nyugottan oda lehet adni. Moshatóak 30 fokon kímélő programon. Száritógépbe nem lehet berakni! A termék kimondottan csak bábozás céljára készült! A változtatás jogát fentartom! Anyaga: plüss, polár, filc, szalag, gyöngy

iciri-piciri ökröcske jellemzői

kézműves termék, készítette: babastimi1
anyag/összetevő

színek

termékkód
3402291

feltöltve
2019. november 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

iciri-piciri ökröcske szállítása

Szállítási lehetőség: Postával és 2 nap alatt érkezik meg a csomag. A postaköltség 1500.-t. Garancia abban az estben veszik el ha szakszerűtlenül volt kezelve.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 600 Ft 1 600 Ft

iciri-piciri ökröcske alkotója: babastimi1

babastimi1
Kiss Sándorné Tímea textiljáték készítő vagyok.
2013-ba megkaptam a bronzfokozatú mesteri címemet és úgyan ebben az évben 2.helyezést értem el a bábokkal. Nagyon sok helyen jártam velük Pl: Babakiállításokon és a család barátba is szerepeltem. 2004 óta készítem a bábokat nagyon szeretem őket varrni. Ilyenkor az ember egy kicsit gyerek lehet ha még kis időre is.Gyerekek rengetek ötletet adnak. Nagyon jó érzés mikor örülnek neki.Én általában puha polár anyaggal dolgozom és törekedek arra, hogy karakteresek és gyerek barát legyen.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: