Zöldség csomag filcből 3. babakonyhába-játék konyhába

Megyünk a piacra? Vehetem én a zöldségeket Évi nénitől? Kéne 2 sárgarépa ( a gyökér 15 cm, zölddel együtt 24 cm) 2 Petrezselyem gyökér ...

kézműves termék, készítette: Filckucko
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: gyapjúfilc, tömőanyag, fa gomb
technika: varrás

Zöldség csomag filcből 3. babakonyhába-játék konyhába

Zöldség csomag filcből 3. babakonyhába-játék konyhába leírása

Megyünk a piacra?
Vehetem én a zöldségeket Évi nénitől?
Kéne 2 sárgarépa ( a gyökér 15 cm, zölddel együtt 24 cm)
2 Petrezselyem gyökér (15 cm)
1 hagyma (20 cm)
1 padlizsán (10x 6 cm)
1 krumpli (7x6 cm)
Ha megjöttünk a piacról, olyan ebédet főzök neked anyu, hogy mind a 10 ujjadat megnyalod. A tesóm fogja felszolgálni neked.

Játék konyhák, babakonyhák nagyszerű újdonsága lehet! Játszhat boltosat, főzőset, éttermeset, pincéreset. A játék babát is megetetheti :)
Csak a fantázia szab határt.
A zöldségek formatartóak, nem törhetnek el, sérülést nem okozhatnak.
Gyapjúfilcből készült a csomag. ( Kivéve a sárgarépa. A Répa öko filcből készült.( Pet palackok újrahasznosításával készült a forgalmazótól kapott információ alapján)
A JÁTÉK ÉTELEK FILCBŐL KÉSZÜLTEK. NEM VALÓDI ÉLELMISZER!
A zöldségek vastagsága miatt csak postán maradóként tudom olcsóbban, levélként küldeni.

Zöldség csomag filcből 3. babakonyhába-játék konyhába jellemzői

kézműves termék, készítette: Filckucko
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3567824

feltöltve
2019. november 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Zöldség csomag filcből 3. babakonyhába-játék konyhába szállítása

Felhívnám kedves vásárlóim figyelmét, hogy a megadott postaköltség 1 termék vásárlásakor pontos, több termék esetén a súly arányában változhat. Ez a megvásárolt termékektől függ, előre csak megtippelni lehet.
A vételár megérkezése után 3 napon belül postázok.
Személyes átvételre Iregszemcsén, Siófokon és Tamásiban van lehetőség. Előzetes egyeztetést igényel!
A feladásról értesítést küldök és megírom a küldemény azonosító számot. Ha a boríték nem érkezik meg elvárható időn belül ezen szám alapján lehet kerestetni a postán.
Postán maradó levélként postázás esetén szükségem van a vásárló postájának címére is.
Külön kiírom azoknál a termékeknél ahol a postázás postán maradóként oldható meg. Ezek általában a sütik, torták.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 630 Ft 1 630 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 685 Ft 685 Ft

Zöldség csomag filcből 3. babakonyhába-játék konyhába alkotója: Filckucko

Filckucko
Üdvözöllek!

Nagyon szeretek varrni, az alapokat még kislány koromban anyukámtól sajátítottam el.
A varrás számomra nem csak hobby, felér egy meditálással.
Boltomban többnyire filcből, kézzel varrt termékeket találsz, de másik szenvedélyemnek a gyertyaöntésnek is szánok majd egy polcot.
A postaköltség tájékoztató jellegű, mindig a posta aktuális díjszabása szerint dolgozom.
Csak ajánlott levélben postázok, ez a legbiztonságosabb mindkét fél számára.
Személyes átvételre Siófokon, és Tamásiban van lehetőség, előre egyeztetés után.
Köszönöm, hogy benéztél, legyen szép napod!
Éva

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: