Türkiz-kék-smaragd szinkavalkád mintás férfi nyakkendő

Egyedi tervezésű, kiváló minőségű anyagból (selyem Twill 14) és speciális festési technikával készült, különlegesen szép színvilágú, ké...

kézműves termék, készítette: Selyemtunder
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: selyem, selyemfesték, bélésanyag
technika: selyemfestés, varrás

Türkiz-kék-smaragd szinkavalkád mintás férfi nyakkendő

Türkiz-kék-smaragd szinkavalkád mintás férfi nyakkendő leírása

Egyedi tervezésű, kiváló minőségű anyagból (selyem Twill 14) és speciális festési technikával készült, különlegesen szép színvilágú, kézzel festett férfi valódi selyem nyakkendő. Az alapanyag tervezését és festését én készítettem. A nyakkendő varrása a Kaczián nyakkendő szalonban készült. Tarka színvilága miatt nagyon jól kihasználható különböző színű öltönyökhöz. A tiszta-selyem nyakkendő exkluzív, alkalmi vagy üzleti viseletként, esküvőre, tárgyalásra, partira, stb.. ajánlott.

Színei: türkiz,kék, smaragd
Nyakkendő mérete: 155 cm hosszú, 8 cm széles
Anyaga:100%-os hernyóselyem (Twill14)

- A színek tartósak, fixáltak
- Vasalás közepes hőmérsékleten, vékony pamut, vagy vászon anyagot a nyakkendő tetejére terítve, azon keresztül
- Vegytisztítás körültekintéssel tisztítható
- A nyakkendőt maró vegyszerektől tartsuk távol

Kérem figyelembe venni, hogy bár a fényképek készítésekor maximális színhűségre törekedtem, a színek a különböző monitorokon eltérő módon jelenhetnek meg.

Karácsonyra, születésnapra, névnapra, és egyéb jeles eseményekre szép, különleges, egyedi ajándék.

Személyes átvételre BUDAPESTEN van lehetőség, belső üzenetben történő előzetes egyeztetés alapján.

Türkiz-kék-smaragd szinkavalkád mintás férfi nyakkendő jellemzői

kézműves termék, készítette: Selyemtunder
anyag/összetevő

színek

termékkód
3568198

feltöltve
2019. november 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Türkiz-kék-smaragd szinkavalkád mintás férfi nyakkendő szállítása

100%-os árgarancia: Ha nem tetszik a termék, visszatérítem az árát, csak postai úton, vissza kell küldeni a terméket.

A csomagot minden esetben tértivevényes ajánlottan adom fel, igény esetén elsőbbségivel. Sima feladással a követhetőség érdekében nem küldök csomagot.

Érkezés után visszajelzést kérek. Bármilyen gond esetén megoldást keresünk.
Kérem, hogy sikeres vásárlást követően az áru minőségét, valamint a kiszállítás gyorsaságát, pontosságát értékelni legyen kedves a MESKA, erre a célra rendszeresített felületén. Köszönöm

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (tértivevény, ajánlott) előrefizetéssel 925 Ft 925 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi,tértivevény, ajánlott) előre fizetéssel 1 050 Ft 1 050 Ft

Türkiz-kék-smaragd szinkavalkád mintás férfi nyakkendő alkotója: Selyemtunder

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: