Az apró házikók mindig elvarázsolnak,akár fából,akár kerámiából készülnek.Otthonosak,bájosak,szeretni valóak... Remélem az én fehér ag...

kézműves termék, készítette: VintageGarden
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: kerámia
technika: kerámia, szobrászat

Házikók fenyűfával.

Házikók fenyűfával. leírása

Az apró házikók mindig elvarázsolnak,akár fából,akár kerámiából készülnek.Otthonosak,bájosak,szeretni valóak... Remélem az én fehér agyag házikóim is örömöt okoznak leendő tulajdonosának. :) .Magas tűzön égettem,csak a tető cserepeit mázaztam.Laphajlítással készültek, az alsó részükön lyuk van,( épp egy fogpiszkáló fér bele)akár virágok mellé is tűzheted őket. Teheted egyszerűen csak a polc szélére,készülhet belőlük kopogtató,asztali dekoráció,vagy amit szeretnél. :). Ezek a házikók széles tetővel készültek. Az ár a 3 db kerámiára vonatkozik.
Méretük:
A házak méretei:
5,6 x5 x0,7 cm.A tető 2-2,5 cm széles.
A fenyő 8 cm magas.

Házikók fenyűfával. jellemzői

kézműves termék, készítette: VintageGarden
anyag/összetevő

színek

termékkód
3568212

feltöltve
2019. november 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Házikók fenyűfával. szállítása

A VÁSÁRLÁS CSAK ELŐREUTALÁSSAL TÖRTÉNIK
10000 Ft feletti vásárlásnál INGYEN POSTÁZOK. A vásárlás előrefizetéssel történik.Ha megérkezik az utalás,legkésőbb másnap postázom a vásárolt terméket.
Küldhetem a terméket posta csomagautomatába,ennek díja 890 Ft. A posta honlapján tudod megnézni mely településeken van csomagautomata.Másik lehetőség: Vaterafutár MPL postapontra ennek díja 1210 Ft. Gyakorlatilag postán maradó,( PostaPont) vagy kérhető MOL/COOP PostaPontokra is.a díj szintén 1210 Ft. A választható Postapontokat a vaterafutár oldalán tudod megnézni.MPL vaterafutár házhoz szállítva 1400 Ft. KÖZÖS POSTÁZÁSI lehetőség ekszerkeramia kézművessel. KÉT BOLT 1 POSTAKÖLTSÉG!! :)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 670 Ft 1 670 Ft
Posta csomagautomata 890 Ft 890 Ft
MPL vaterafutár PostaPontra 1 210 Ft 1 210 Ft
MPL vaterafutár házhozszállítással 1 400 Ft 1 400 Ft
10000 Ft feletti vásárlásnál előreutalással 0 Ft 0 Ft

Házikók fenyűfával. alkotója: VintageGarden

VintageGarden
Mit mondhatnék magamról ?
Fazekas vagyok, az agyag szerelmese.
Kísérletező,útkereső ember. Néha jó elvonulni,kivonulni,hinni a mesékben,várni a csodát,beszívni a rózsák illatát. Most ilyen kerámiák készülnek. :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: