Piros-fehér csíkos, kézi kötött adventi koszorú és hozzá illő kopogtató. Az adventi koszorú befelé égő (csepegés mentes) gyertyákkal ...

kézműves termék, készítette: anniesdesign
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: szalmakoszorú, fonal, zsenilia, gyertya, termés , sík alap, műfenyő
technika: virágkötés, újrahasznosított alapanyagból készült termékek

Peppermimt candy - adventi szett

Peppermimt candy - adventi szett leírása

Piros-fehér csíkos, kézi kötött adventi koszorú és hozzá illő kopogtató. Az adventi koszorú befelé égő (csepegés mentes) gyertyákkal készült.

Jövőre könnyen cserélhetők a gyertyák, ha több évig szeretnéd megőrizni.

méretek:

adventi átmérője: 23cm

kopogtató átmérője: 28cm teljes hossza a díszítéssel együtt: 45cm

Peppermimt candy - adventi szett jellemzői

kézműves termék, készítette: anniesdesign

színek

ajándék nekik

termékkód
3568224

feltöltve
2019. november 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Peppermimt candy - adventi szett szállítása

Személyes átvételre Budapesten a 17. kerületben bámikor van lehetőség.
Ritkábban az Örs vezér téren, a 8. kerületben vagy Kökin (ezt vásárlás előtt egyeztessük, mert jelenleg 2 kisbabával kevkevésbé vagyunk rugalmasak :D)
Postai úton történő szállítás esetén a vásárolt terméket körültekintően csomagolom.
Előre fizetéssel bármilyen szállítási mód kérhető, ennek díját a választott szolgáltató szabja meg.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft

Peppermimt candy - adventi szett alkotója: anniesdesign

anniesdesign
Már pici kislány koromban megismerkedtem az alkotás örömével. Édesanyám bíztatására mindig saját kezűleg készített ajándékokkal leptük meg egymást az ünnepek alkalmával. Aztán a munkám is az ajándékkészítés lett. :) Virágkötő lettem. :) Maga a szakma is megköveteli a kreativitást, de szívesen alkotok otthon, szabadidőmben is. Sokféle kreatív technikát kipróbáltam már és alkalmazok is munkáimhoz. A virágkötészeti alaptechnikákon kívül a kötés, horgolás, varrás, decoupage, üvegfestés, fúrás-faragás; újabban a gravírozás is foglalkoztat. Alkotásaim általában úgy készülnek, hogy meglátok egy anyagot, aztán hozzápróbálok még egyet, aztán még egyet és egyszer csak összeáll egy szépen kivitelezett munka. Az újrahasznosítás elkötelezett híve vagyok, így sokszor használok újrahasznosított alapanyagokat is. Sőt sokszor egy-egy kidobásra szánt tárgy az, ami beindítja a gépezetet és szárnyat ad az ihletnek. :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek