Star Wars - 3 db-os hűtőmágnes készlet

Star Wars rajongóknak... BB8, Yoda és R2D2 most együtt, egy készletben. Különlegessége a hűtőmágnes készleteimnek, hogy egy-egy festm...

képzőművész termék, készítette: colorshop
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: műnyomó karton, lamináló fólia, mágneslap
technika: fotó, grafika, rajz, illusztráció, mindenmás

Star Wars - 3 db-os hűtőmágnes készlet

Star Wars - 3 db-os hűtőmágnes készlet leírása

Star Wars rajongóknak...

BB8, Yoda és R2D2 most együtt, egy készletben.

Különlegessége a hűtőmágnes készleteimnek, hogy egy-egy festmény/grafika az alapja. Egyediek, ezeket így csak én festettem meg, így ha megveszed, olyan mágnesed lesz, ami nincs másnak :)

Ezek a képek részletesek, igényesek. Különleges ajándék lehetne a rajongóknak.

És persze nem muszáj a hűtőn tartani, feltapad a radiátorra (meg sem kottyan neki a forró fém), a megfelelő fémből készült dobozokra (pl.fém sütisdobozok), inox berendezésekre is.

méret: kb 8 x 6 cm (x3db)

Akvarellel festettem az eredeti képecskét, ennek (fényes műnyomó kartonra készült) másolatát lamináltam.
A hátán mágneslap darab van, ami nem tud lejönni. Jól tapad a hűtőre. A sarkok lekerekítve.

Star Wars - 3 db-os hűtőmágnes készlet jellemzői

képzőművész termék, készítette: colorshop

színek

termékkód
2508581

feltöltve
2019. november 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Star Wars - 3 db-os hűtőmágnes készlet szállítása

A FoxPost októbertől új árakon szállít. 800 vagy 1000 ft/csomag, attól függően, hogy akciós az adott célautomata vagy nem. Itt megnézheted, ha lenyitod a "Válassz automatát" részt. Ami rózsaszín, az 1000 ft lesz, ami fehér hátterű, az 800 ft. A házhozszállítás 1400 ft mindenképp.
A posta árai majdnem minden termékemnél jól vannak beállítva :)

SZEMÉLYES ÁTVÉTELre Szegeden vagy Hódmezővásárhelyen van lehetőség.

Ha több terméket is vásároltál, és postai szállítást kértél, a postaköltség összege eltérhet a Meska által számolttól! Le fogom mérni a csomagot, és tájékoztatlak emailben.

Ha bármi problémád van, írj és találunk megoldást :)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 450 Ft 450 Ft
Sima elsőbbségi levél 210 Ft 210 Ft

Star Wars - 3 db-os hűtőmágnes készlet alkotója: colorshop

colorshop
Mindig nagyon szerettem rajzolni, festeni és mindent ami színes és valamilyen fajta dekoráció jön létre belőle a közreműködésemmel :)

Imádok sok-sok színnel bátran dolgozni, talán ez a legjellemzőbb rám.

Akvarell festményeimet többféle célra használom fel, hogy hétköznapi tárgyak formájában is eljuthassanak hozzátok, és egy kicsit megszínesítsék a hétköznapokat :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: