Szíves gyümölcs bevásárló zsákok

3 darabos szettben kapható bevásárló zsákokat varrtam környezetbarát vásárlóknak, akik nem szeretnék növelni az eldobott műanyag zacskó...

kézműves termék, készítette: Asmira
anyaga: textil , tüll, zsinór
technika: varrás

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »

3 darabos szettben kapható bevásárló zsákokat varrtam környezetbarát vásárlóknak...

Ára: 2 250.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »

3 darabos szettben kapható bevásárló zsákokat varrtam környezetbarát vásárlóknak...

Ára: 2 250.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Szíves gyümölcs bevásárló zsákok leírása

3 darabos szettben kapható bevásárló zsákokat varrtam környezetbarát vásárlóknak, akik nem szeretnék növelni az eldobott műanyag zacskók számát.
A közepes és nagy zsákok két zsinórral záródnak, a tüll háló lehetővé teszi, hogy bele lássanak a pénztárnál.
Kicsi: 21 x 25 cm
Közepes:25 x 30 cm
Nagy: 28 x 37 cm

Szíves gyümölcs bevásárló zsákok jellemzői

kézműves termék, készítette: Asmira
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3454173

feltöltve
2019. november 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szíves gyümölcs bevásárló zsákok szállítása

Felhívom kedves Vevőim figyelmét, hogy a Magyar Posta jelentősen módosította a csomagküldési feltételeket és a díjszabást, kérem ezt vegyék figyelembe a vásárláskor.
Kisebb termékeimet buborékos borítékban a nagyobbakat kartondobozban az ár+postaköltség beérkezése után postázom. Postai utánvéttel a félreértések elkerülése végett nem postázom. Választható a személyes átvétel is Móron, előzetes egyeztetés után. A postaköltség tartalmazza a boríték és a csomagolás árát is.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 750 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 750 Ft 850 Ft

Szíves gyümölcs bevásárló zsákok alkotója: Asmira

Asmira
Üdvözlöm!

Andrea vagyok, háromgyerekes gyakorló anyuka.

Szeretem a szép dolgokat nem csak nézni, hanem elkészíteni is. A textíliák világa közel áll hozzám, úgy érzem, egy-egy szépen sikerült alkotás melegséget hoz a léleknek is.

Soha nem "tanultam" varrni. Első darabjaimat a kényszerűség miatt kezdtem formálni, de ma már nem is tudom alkotás nélkül elképzelni az életemet. Örülök, amikor valami szép kialakul a terveim alapján.

Hálás vagyok a gyermekeimnek, akik tesztelik a terveimet és a kész műveimet. Sokszor dolgozom kisgyerekeknek, így nekik is köszönhetem, ha valami nem csak szép és praktikus, hanem szeretni való is az új tulajdonosának.

Bár előnyben részesítem a patchwork technikákat, időnként másfelé is elkalandozom.

Remélem Önnek is tetszeni fognak a munkáim.

Köszönöm, hogy benézett hozzám!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: