Dark Princess - fekete-piros toll hajdísz

Fekete és piros... igazi klasszikus. Ennek fényében számos, különféle formájú tollat válogattam össze sokféle madártól. Az eredmény egy...

kézműves termék, készítette: Steellady
rendelésre készül, elkészítési idő: ~1 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: strucctoll, gyöngytyúk toll, kakastoll, lúdtoll, műgyanta rózsa, aligátor csat
technika: ékszerkészítés

Dark Princess - fekete-piros toll hajdísz

Dark Princess - fekete-piros toll hajdísz leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Fekete és piros... igazi klasszikus. Ennek fényében számos, különféle formájú tollat válogattam össze sokféle madártól. Az eredmény egy igazán kontrasztos, figyelemfelkeltő hajdísz lett, melyet minden díva megérdemel. :) Kivételesen egyedi leszel, ha ezzel ékíted hajkoronád és garantáltan nem maradsz észrevétlen! :) Ajánlom goth hölgyek figyelmébe, ugyanakkor alkalmakra és bálba is tökéletes választás lehet. Ez a hajdísz baloldali viselésre lett tervezve, de konty mellé illesztve is mutatós lehet. (Külön rendelésre elkészítem jobbos változatban is.)

Mérete kb. 18x12 cm. Aligátor csattal szereltem fel a hátoldalon.

10 000 Ft feletti vásárlás esetén ingyen postázás!

Dark Princess - fekete-piros toll hajdísz jellemzői

kézműves termék, készítette: Steellady

színek

termékkód
2264380

feltöltve
2019. november 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Dark Princess - fekete-piros toll hajdísz szállítása

A termékek szállítása a Magyar Postán és FoxPoston keresztül történik. Az ékszereket minden esetben biztonságosan csomagolva ajánlott levélként küldöm. Igény esetén választható emellé elsőbbségi postázás is. Az egyes termékeknél megadott postaköltség csak tájékoztató jellegű.

A vásárló a termék kézhezvételétől számított 14 munkanapon belül indoklás nélkül elállhat a vásárlástól. Ebben az esetben a vevőt terheli a visszapostázás költsége. A készítő a termék visszaérkezését követően visszatéríti a vételárat a szállítási díj nélkül.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 490 Ft 490 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 525 Ft 525 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 689 Ft 1 689 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 399 Ft 1 399 Ft
Postai küldemény (ajánlott) 10000 Ft feletti vásárlás esetén 0 Ft 0 Ft
Foxpost csomagautomatába előre fizetéssel 999 Ft 999 Ft
Foxpost csomagautomatába utánvéttel 1 289 Ft 1 289 Ft

Dark Princess - fekete-piros toll hajdísz alkotója: Steellady