100% Hernyóselyem kézzel festett egyedi tervezésű művészi festmény. A minta Egyiptomi Hathor Istennő motívumos, Mivel az Istennő színe...

kézműves termék, készítette: cestmoi
rendelésre készül, elkészítési idő: ~14 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: hernyóselyem , üveg, fa
technika: festészet, selyemfestés

Hathor Istennő selyemfestmény

Hathor Istennő selyemfestmény leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

100% Hernyóselyem kézzel festett egyedi tervezésű művészi festmény. A minta Egyiptomi Hathor Istennő motívumos, Mivel az Istennő színei a türkiz így a selymen is kék színekben pompázik, Méret 40 x 150 cm. Hozzá illő keretezéssel vásárolható a kép.

Hathor Istennő selyemfestmény jellemzői

kézműves termék, készítette: cestmoi
anyag/összetevő

színek

termékkód
3456175

feltöltve
2019. november 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hathor Istennő selyemfestmény szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 2 500 Ft 3 000 Ft

Hathor Istennő selyemfestmény alkotója: cestmoi

cestmoi
Császár Magdolna iparművész vagyok. Selyemfestéssel és ékszerekkel foglalkozom. A selyemfestés igazi szerelem számomra. A színek mindig hatottak rám szeretem keverni és figyelni az összhatást. A selyem bámulatos ..ahogy a kis selyemgubóból letekerik a finom és erős szálakat és egy semmihez sem hasonlítható kelme lesz belőle. Fölfeszítem a selymet a keretre és egyszer csak megelevenedik fantáziám a fehér anyagon. Sálak ,stólák ,szoknyák és blúzok készülnek ,mindenből csak egy ,mert ha akarnám sem tudnám kétszer ugyanazt megfesteni. Jelenleg kedvenc motívumok amiket a selymeken használok: a mező virágai ,íriszek, levelek, kacskaringók, pávaszem,rózsák...

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek