Pillangós designer textilbőr 4 az 1-ben cipzáras női táska/hátizsák

Fekete alapon színes pillangó mintás designer textilbőr és fekete műbőrből készült többfunkciós női táska. Hordható kézben, váll és ol...

kézműves termék, készítette: BrandM
rendelésre készül, elkészítési idő: ~21 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: designer mintás textilbőr, műbőr, pamutvászon, táskamerevítő, cipzár, fémkellékek
technika: varrás

Pillangós designer textilbőr 4 az 1-ben cipzáras női táska/hátizsák

Pillangós designer textilbőr 4 az 1-ben cipzáras női táska/hátizsák leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Fekete alapon színes pillangó mintás designer textilbőr és fekete műbőrből készült többfunkciós női táska. Hordható kézben, váll és oldaltáskaként valamint hátizsákként is. A titok a két karabíneres vállpántjában, illetve a megfelelő helyekre elhelyezett fém akaszókban rejlik, melyek segíségével pillanatok alatt átalakítható a táska olyanná ahogy éppen viselni szeretnéd :)! A hátulján nagy cipzáras zseb és egy műbőr pillangó applikàció található. Belül bélelt, egyterű és két belsőzsebe is van. Nem csak szép, de strapabíró is, belefér az A4-es mappa.
Méretei:
Szélessége: 27 cm
Magassága: 35 cm
Mélysége: 8 cm
A vállpántok fekete műbőrből készültek, hosszúsága maximum 110 cm.
Pénztárca is kérhető hozzá.

Pillangós designer textilbőr 4 az 1-ben cipzáras női táska/hátizsák jellemzői

kézműves termék, készítette: BrandM

technika

színek

termékkód
3580879

feltöltve
ma

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Pillangós designer textilbőr 4 az 1-ben cipzáras női táska/hátizsák szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
MPL csomagautomata 890 Ft 890 Ft
Postánmaradó 1 320 Ft 1 320 Ft
Házhozszállítás 1 505 Ft 1 505 Ft

Pillangós designer textilbőr 4 az 1-ben cipzáras női táska/hátizsák alkotója: BrandM

BrandM
Üdvözöllek az oldalamon, Pénzes Matild vagyok. 2016-ban álmodtam meg a Brand-M márkát. A nagymamám varrónő volt, így már gyermekkoromban magamba szívtam a szabás-varrás alapjait. Életem során sokféle kézműves technikát kipróbáltam, de végül a táskakészítés lett az igazi szerelem. Az anyagok, a színek, a minták teljesen magukkal ragadtak. Azt gondolom, hogy egy női táska egyfajta névjegy, amit egyből észrevesznek rajtunk és jellemez bennünket. A saját egyéniségünket mutatja meg. Elsősorban a természet ihleti az alkotásaimat. Imádom, hogy egy egyszerű darab anyagból valami szép születik! Jó nézelődést :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek