Pamutvászonból készűlt virágos díszpárna.45×45 ös belűl fehér pamutvászon párna vatelinnel tőltve kívűl pamutvászon .A szírmok polárbó...

kézműves termék, készítette: Barate
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: pamutvászon, vatelin , cipzár, polár
technika: varrás

Díszpárna

Díszpárna leírása

Pamutvászonból készűlt virágos díszpárna.45×45 ös belűl fehér pamutvászon párna vatelinnel tőltve kívűl pamutvászon .A szírmok polárból készűlnek oldalt cipzáros 40c fokon mosható .Rendelhető bármilyen színben a szirmok szinét is saját izlés szerint állítom össze megrendeléstől számítva 7 napon belűl készítem el.

Díszpárna jellemzői

kézműves termék, készítette: Barate
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3173411

feltöltve
2019. november 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Díszpárna szállítása

Az eladó nem adta meg a szállítási információkat. Kérjük egyeztess vele a vásárlást követően!

Díszpárna alkotója: Barate

Barate
Sziasztok varrónö a szakmám kis gyerekként is nagyon érdekelt hogyan készítik a ruhákat amiket viselünk magunkon .Ezért is választottam a varrás szakmát mert nagyon szeretem csinálni és örülök hogy más embereknek is örömet okozok a termékeimmel .Családos anya ként elsőként a gyermekeimnek varrtam magunknak később ismerőseim biztatására kezdtemel másoknak is varrni próbálok mindig törekedni a szép és tartós termék elkészítésére .Remélem termékeim elnyerik a tetszéseteket .Szép napot !

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek