Vízlepergetős fényes anyagból készült. Dekoráció sem ázik el. A/3 -as méret is belefér,vagy akár egy fuvola tokostól. Elöl cipzáros z...

kézműves termék, készítette: nusitasi
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: vízlepergetős anyag, selyem
technika: varrás

Fuvolás hátizsák

Fuvolás hátizsák leírása

Vízlepergetős fényes anyagból készült. Dekoráció sem ázik el. A/3 -as méret is belefér,vagy akár egy fuvola tokostól.
Elöl cipzáros zseb, hátul egy osztott és belül is egy cipzáros.

Fuvolás hátizsák jellemzői

kézműves termék, készítette: nusitasi
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3569112

feltöltve
2019. november 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fuvolás hátizsák szállítása

Termékeimet előre utalás után, ajánlott levélként, buborékos borítékba csomagolva postázom.
Ha nem vagy elégedett a vásárolt áruval, akkor kézhezvételtől számított 8 napig lehetőséged van azt, eredeti állapotában, nem használtan visszapostázni számomra. Megérkezés után a termék árát az általad megadott számlaszámra visszautalom. A felmerülő postaköltségek a vásárlót illetik.
Lehetséges továbbá megállapodás szerint illetve személyesen is.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft
Posta Pont 1 320 Ft 1 320 Ft
Foxpost 700 Ft 700 Ft

Fuvolás hátizsák alkotója: nusitasi

nusitasi
Szervusztok!
Már régóta motoszkált bennem, hogy kéne valami olyat csinálni ami hasznos különleges, megmutathatja az egyéniséged és még nekem is jó időtöltés. No és kellett hozzá egy túl nagy nadrág, amit sehogy sem tudtam magamra szabni. Kis kutakodás után jó ötleteket leltem a világhálón, azóta készítek táskákat farmerből. Mára odajutottam, hogy, már nem csak farmerből, hanem keresem az érdekes anyagokat, formákat motívumokat, hogy újabb táskák szülessenek. Az alkotás öröm, ahogy a hegedülés is az életemben...

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: