A fehér agyagból készült manóházat akrilfestékkel festem különböző hangulatúra, majd lelakkozom, hogy időtálló legyen. A kiegészítőkkel...

kézműves termék, készítette: katomoni
rendelésre készül, elkészítési idő: ~14 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: fehér agyag, akrilfesték
technika: kerámia

Manóház kezdőkészlet hasas

Manóház kezdőkészlet hasas leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

A fehér agyagból készült manóházat akrilfestékkel festem különböző hangulatúra, majd lelakkozom, hogy időtálló legyen. A kiegészítőkkel és ízlésednek megfelelően növényekkel, termésekkel kombinálva varázslatos dísze lehet a kertednek, nappalidnak, vagy akár a gyerekszobának. A házikóba mécsest is tehetsz, az ablakon kiszűrődő fény még hangulatosabbá teszi az összeállítást.
A kezdő készlet tartalma:
1 db hasas manóház
1 db út
1 db postaláda
1 db madárház
Már festhető manó is van a szettben
A ház mérete 13x11 cm

Várható elkészülési idő: 2 hét
Most bevezető áron juthatsz hozzá!

Manóház kezdőkészlet hasas jellemzői

kézműves termék, készítette: katomoni
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
2941775

feltöltve
2019. november 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Manóház kezdőkészlet hasas szállítása

Előre utalás után postai szállítás Magyarország területére.
Törékeny csomagként 100% felárral tudom postázni a termékeket. Sima csomagként is alaposan becsomagolva küldöm, de mivel törékeny szépségekről van szó, így nem tudok 100% garanciát vállalni. Kérlek ezt vedd figyelembe a szállítási mód kiválasztásánál.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft
Törékeny postai csomag 2 980 Ft 2 980 Ft

Manóház kezdőkészlet hasas alkotója: katomoni

Az alkotás mindig is az életem része volt. A legerősebb belső motivációm, hogy azok az ötletek, melyek megjelennek a lelki szemeim előtt, fizikai formát öltsenek, használva és kombinálva ezekhez a különböző anyagokat.
Jelenleg keramikusként az agyag sokoldalúságában látom azt a lehetőséget, amivel a legjobban ki tudom fejezni magam.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: