Filc anyagból, 100 %-ban kézi varrással készült ajtódísz. Ha megtetszett, szívesen elkészítem akár más színösszeállításban a Te bagoly...

kézműves termék, készítette: Bogicababa
rendelésre készül, elkészítési idő: ~4 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: gyöngy
technika: varrás

Bogicababa szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2019. 11. 22-ig nem lehet megvásárolni.

Megvásárolható hasonló termékek

Bagolycsalád ajtódísz

Bogicababa szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2019. 11. 22-ig nem lehet megvásárolni.

Megvásárolható hasonló termékek

Bagolycsalád ajtódísz leírása

Filc anyagból, 100 %-ban kézi varrással készült ajtódísz.
Ha megtetszett, szívesen elkészítem akár más színösszeállításban a Te bagoly családodat is!

Bagolycsalád ajtódísz jellemzői

kézműves termék, készítette: Bogicababa
anyag/összetevő

technika

termékkód
2452602

feltöltve
2019. november 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bagolycsalád ajtódísz szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

Bagolycsalád ajtódísz alkotója: Bogicababa

Bogicababa
Kedves Látogató!
Üdvözöllek a boltomban. A hímzés-varrás a szenvedélyem, ezért a munkáim között elsősorban keresztszemes technikával, hímzéssel készült képeket, használati tárgyakat, ünnepekhez kapcsolódó dísztárgyakat találhatsz. Kedvelem a kalocsai mintákat, a nagy népszerűségnek örvendő mai angol mintákat és a reneszánszát élő beregi keresztszemes és székely varrottas mintákat is. Pedagógus vagyok, a tanítványaimmal együtt sok egyéb technikát kipróbáltam már. Kedvelem a bábkészítést, a szalvéta technikát, a textilfestést is, s mindezek mellett szívesen kötök a kislányomnak. A polcokon található termékek a munkáimnak csak egy töredéke, ezért ha bármi felkeltette az érdeklődésedet, esetleg egyedi elképzeléseid vannak, keress bátran!
Mónika

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: