Nagyon cuki katica mintás és piros alapon fehér pöttyös pamutvászon anyagból készítettem el ezt a neszesszert. Fehér pamutcsipkével dís...

kézműves termék, készítette: FairyTreasure
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: pamutvászon, pamut csipke, vlies, ragasztós közbélés, gomb, cipzár
technika: varrás

Katicás pelenkatartó neszesszer

Katicás pelenkatartó neszesszer leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Nagyon cuki katica mintás és piros alapon fehér pöttyös pamutvászon anyagból készítettem el ezt a neszesszert. Fehér pamutcsipkével díszítettem. Vlies-el béleltem a jobb tartás érdekében. Egy gombbal záródik, de két gombluk van kialakítva ha sok dolgot pakolsz bele, bővítheted a befogadóképességét a második gomblukkal. Belsejében 4 részre osztott. Két nagy zsebe van ahova elfér a pelenka ( minimum 2 pelenka elfér benne). Van egy cipzáros zsebe melybe kézfertőtlenítőt, babapopsi krémet stb. tudsz elhelyezni és van egy babapopsi törlőkendőnek kialakított hely. Kapott még egy cipzáros háromszög alakú kis cumitartó neszesszert melyet, ha lepatentolsz róla külön is használható. Ha rövid útra mentek praktikus megoldás hisz egy válltáskában is elfér. Szuper babaváró ajándék.

Katicás pelenkatartó neszesszer jellemzői

kézműves termék, készítette: FairyTreasure

technika

színek

termékkód
3569423

feltöltve
2019. november 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Katicás pelenkatartó neszesszer szállítása

Kedves Érdeklődők, Vásárlók! Újra Magyarországra költözöm így a postai díjszabások is eszerint változnak. Ha esetleg most megvásárol valaki egy termékemet azt 1-2 héten belül fogom már Magyarországon feladni. Köszönöm megértéseteket!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 690 Ft 1 690 Ft
Postai küldemény (ajánlott) utólagos utalással 1 690 Ft 1 690 Ft

Katicás pelenkatartó neszesszer alkotója: FairyTreasure

FairyTreasure
Kedves Nézelődők és leendő Vásárlók!
Boltomban csak olyan termékeket találtok melyek egyediek, ezért sosem találtok két egyformát. Ha valaki rendelésre kér egy terméket ugyanezen oknál fogva nem lesz teljesen ugyanolyan, kismértékben eltérhet, a meghirdetett terméktől.Én a Modell Divat Szakközépiskolában végeztem textilrajzoló és modelltervező asszisztens szakon. Imádom a különböző gyönyörű anyagokat, csipkéket, csak rájuk nézek és rögtön azon jár az eszem, hogy melyiket hogyan lehetne felhasználni, elkészíteni. Folyamatosan a fantázia és a kreativitás hajt. Nincs annál jobb érzés mikor egy vásárló megtalálja az általam készített produktumok között álmai termékét, már csak ezért is megéri számomra ezt csinálni. Egyedi kéréseket is szívesen teljesítek, sokszor a Vásárlóval együtt gondolkodva, a Vásárló ötleteit tovább gondolva tovább építve alkotunk együtt valami nagyszerűt. Köszönöm, hogy érdeklődsz boltom iránt! További jó nézelődést, vásárlást kívánok!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek