Fehér - ezüst, mikulásvirágos nagyméretű ajtókopogtató fenyőfával

Nagyobb méretben készítettem egy koszorúalapot, melyet tobozokal fedtem be. A szélüket díszítő fehér festéstől havas jellege lett, így ...

kézműves termék, készítette: Albertina
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: termések, szalag, üveggömb
technika: mindenmás

Fehér - ezüst, mikulásvirágos nagyméretű ajtókopogtató fenyőfával

Fehér - ezüst, mikulásvirágos nagyméretű ajtókopogtató fenyőfával leírása

Nagyobb méretben készítettem egy koszorúalapot, melyet tobozokal fedtem be. A szélüket díszítő fehér festéstől havas jellege lett, így a saját tervezésű, ezüst színű mikulásvirágjaimmal és a hungarocell fenyőfával igazán télitájas hangulata lett a kopogtatónak. A rajta díszelgő nagyobb masni fehér csillámos anyagú, így tovább emeli az ajtódísz elegáns hangulatát.

Átmérője 31 cm körüli.

Budapest területén személyesen átvehető, belföldre gonsod csomagolást követően futárszolgálat segítségével tudom eljuttatni.

A karácsonyi időszakban (december 31-ig) a 12.000 Ft-ot meghaladó rendelések ingyenes szállítással jutnak el a célig.!

Fehér - ezüst, mikulásvirágos nagyméretű ajtókopogtató fenyőfával jellemzői

kézműves termék, készítette: Albertina
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3569460

feltöltve
2019. november 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fehér - ezüst, mikulásvirágos nagyméretű ajtókopogtató fenyőfával szállítása

Budapesten Keresztúron és az Örs vezér terén van lehetőség személyes átvételre, belföldre gondos csomagolást követően előreutalással különböző szállítási módok vehetők igénybe! Utánvétkezelés ügyében keress fel kérlek privátban!
FoxPost, FoxPost házhoz szállítás, PostaPont (ajánlott levélként postán maradóra), MPL házhoz szállítás.
A szállítási módoknál érdemes figyelembe venni, hogy a FoxPost kiszállítási ideje automatába átlag 2 nap, házhoz 3 nap; míg az MPL az esetek legnagyobb százalékában feladást követő napon már kézbesít.
A PostaPontos, postára kézbesítés is átlag 2-3 nap.
A karácsonyi időszakban (december 31-ig) a 12.000 Ft-ot meghaladó rendeléseket ingyen szállítással juttatom el a célig!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 399 Ft 1 399 Ft
FoxPost automatába előre fizetéssel 850 Ft 850 Ft
MPL házhozszállítás előre fizetéssel 1 450 Ft 1 450 Ft
PostaPont előre fizetéssel 1 280 Ft 1 280 Ft

Fehér - ezüst, mikulásvirágos nagyméretű ajtókopogtató fenyőfával alkotója: Albertina

Albertina
Üdvözöllek!

Köszönöm, hogy benéztél és hogy kíváncsi vagy rám :) Mindig értékeltem és értékelni is fogom azokat az embereket, akiknek igénye van a tömegcikkeken, divaton túlnézve észrevenni, felfedezni a kézműves, egyedi dolgokat. Sokszor sokféleképpen hangzott már el, hogy a készítőnek miért okoz örömet megalkotni valami kedvére valót, s hogy szerinte mi rejtőzik egy-egy műben.

Én sem vagyok ezzel másképp. Nálam az alkotás egy örökös hajtóerő, erről szól az életem. Ha rossz napom van, az interneten vagy lakberendezős boltokban szeretek bóklászni, attól garantáltan felvidulok. Ezen helyekről és természetesen saját kútfőből erednek az ötletek és izmosodnak létező termékké.
Minden érdekel! Illetve vannak technikák, amelyeket nem érzek magaménak, ezzel nem is próbálkozom, de ámulattal csodálom a varrós, gyöngyfűzős kreatívokat! Én inkább úgy működöm, hogy ha valami megformálódik a fejemben "ezt akarom megcsinálni!", megkeresem hozzá a módot. Ha varrni kell, hát azt teszem, vagy ragasztok, forrasztok, drótot hajlítok.
Szívesen valósítok meg elképzeléseket, bár bevallom, ha nem találok rá a hangra, nem sikerül.

Általánosságban elmondhatom, hogy minden egyes darabban benne van a mosolyom, szívem, lelkem. Az öröm és a tudat, hogy valaki boldog lesz attól, amit tőlem kap/vásárol. Akkor, amikor ez történik, nincsen más, csak harmónia.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek