Aki a virágot szereti...(ilyen szívecskét ajándékoz!)

Vegyes technikával hímzéssel és kisméretű applikációval díszített farmerszív; melyet felakaszthatsz. Szuper ajtódekoráció egy natúr kos...

kézműves termék, készítette: BahamaMama
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: farmer, pamutvászon, filc, pamutszalag, műszálas vatta, pamutcérna, hímzőfonal
technika: hímzés, varrás

Aki a virágot szereti...(ilyen szívecskét ajándékoz!)

Aki a virágot szereti...(ilyen szívecskét ajándékoz!) leírása

Vegyes technikával hímzéssel és kisméretű applikációval díszített farmerszív; melyet felakaszthatsz. Szuper ajtódekoráció egy natúr koszorúval, vagy csak önmagában. Rögtön tudni fogják a Hozzád érkezők, hogy jó helyre mennek.

Piciny rózsabokrot álmodtam erre a kicsit mediterrán hangulatú szívre. Töltete puha műszálas vatta, akasztója pedig pamutszalag.

Mérete: 15 cm + 12 cm akasztó.

MEGJEGYZÉS: Mivel az új postázási díjszabások ezt már csak csomagként fogadják be postán kb 1300-1800 forintnyi plusz költséget kell rászámolni, a szállítási információkban megadott összegek csupán kalkulált árak, pontosítani rendelés után tudom őket!!!
(Jobban jön ki a dolog, ha egyszerre több terméket vásárolsz és azt a súlyhatárig egy borítékba tudom helyezni), valamint továbbra is elérhető a Webox lehetőség a kiszállításra.

Köszönöm, hogy benéztél!

Aki a virágot szereti...(ilyen szívecskét ajándékoz!) jellemzői

kézműves termék, készítette: BahamaMama

technika

színek

termékkód
3088024

feltöltve
2019. november 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Aki a virágot szereti...(ilyen szívecskét ajándékoz!) szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 600 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 700 Ft 700 Ft

Aki a virágot szereti...(ilyen szívecskét ajándékoz!) alkotója: BahamaMama

BahamaMama
A Meskát már régebb óta ismerem, mindig nagyon tetszettek az itteni termékek.
Szeretnék olyan dolgokat kínálni az érdeklődőknek, amiket szenvedély hívott világra.
Egy-egy tárgy létrejöttekor kicsit megszűnik a külvilág és csak rajzolok, tervezek, számolok és öltögetek.
Bár kívülről nem látszik izgalmasnak míg elkészül egy-egy dísz, ékszer, vagy valami más, de én belül olyankor ezer százalékon pörgök.

Remélem, aki megtalálja magának, szeretteinek a termékeimet magával viszi ezt az energiát és érzi majd a későbbiekben is.

Köszönöm a bizalmat és a látogatást is!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek