Hugó nevű kisfickó babám 23 cm-es (bojttal együtt 25 cm). Marok baba, nem öltöztethető. Akár kicsi "én" baba, akár kistesó születésekor...

kézműves termék, készítette: kikita
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: flíz, pamut
technika: baba-és bábkészítés

Fiú baba

Fiú baba leírása

Hugó nevű kisfickó babám 23 cm-es (bojttal együtt 25 cm). Marok baba, nem öltöztethető.
Akár kicsi "én" baba, akár kistesó születésekor kedves gesztus baba. Sapkáját, pulcsiját kötöttem.

Fiú baba jellemzői

kézműves termék, készítette: kikita
anyag/összetevő

színek

termékkód
3569576

feltöltve
2019. november 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fiú baba szállítása

2 Kg-ig 1490 Ft a postaköltség, ha házhozszállítandó, ha viszont postánmaradó KÉREM A POSTA SZÁMÁT-CÍMÉT, ahol át kívánja venni a terméket, úgy csak 600 Ft a postaköltség. A LEÜTÉS NAPJÁN kérem felvenni velem a kapcsolatot! Több termék vásárlása esetén csak egy termék postaköltségét számítom fel tehát vagy 600, vagy 1500 Ft, ha (ez utóbbi házhoz szállítandó)!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 600 Ft 1 600 Ft

Fiú baba alkotója: kikita

kikita
12 éve megszállott babakészítő vagyok. Imádok varrni, alkotni valami újat létrehozni. Saját gyermekem kezébe is bátorsággal adnám bármelyik munkámat, csakis ilyen kritériumokkal készítek el egy-egy darabot, mert fő a biztonság! Ami nekem a sokadik darab baba, valakinek az első és talán kedvenc babája lesz, így hibázni kizárt! Maximalista vagyok, ha nem érzem tökéltesnek többször bontok, újra varrok és legtöbbször dupla varrással, hogy strapabíróak legyenek a játék során. Remélem megtalálod munkáim között a Neked szánt boldogságot! :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: