Só-liszt masszából készült adventi koszorú. Törékeny, kiégettem majd lakkoztam.Natúron hagytam nem festettem. A gyertyákat lehet cserél...

kézműves termék, készítette: koteszbeata
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: , liszt, víz, olaj, szegfűszeg, csipke, gyertyák, lakk
technika: gyurma

Gyurma csoda-adventi koszorú

Gyurma csoda-adventi koszorú leírása

Só-liszt masszából készült adventi koszorú.
Törékeny, kiégettem majd lakkoztam.Natúron hagytam nem festettem. A gyertyákat lehet cserélni ha elégtek!
A fotón nem látszik de a gyertyák felső része arany csillámporral van díszítve.

Gyurma csoda-adventi koszorú jellemzői

kézműves termék, készítette: koteszbeata

technika

színek

termékkód
2643429

feltöltve
2019. november 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gyurma csoda-adventi koszorú szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft

Gyurma csoda-adventi koszorú alkotója: koteszbeata

Egyedi ajándék Tőlem-Neked.......
Kotesz Beáta vagyok, vonz a szépség az egyediség!
Egyedi ajándék tárgyakat készítek sajátos stílusban, változatos technikákkal.
Autodidakta módon tanultam meg "kézművesnek lenni". 1997 őszén, a gyermekem születése hónapjában jelent meg az első magyar hobbi magazin, amit a szülőszobán már lelkesen forgattam. A gyermekem és a szenvedélyem - a szívem csücskei - egyszerre láttak napvilágot.
Eredetileg pedagógus vagyok.15 éve készítettem el az első sókerámiámat, majd sok kísérletezés után saját sókerámia szakkört indítottam az iskolámban ahol sérült gyermekekkel foglalkoztam. Majd egyre több technikát megismerve mára már a tudásomat is képes vagyok átadni. Jelenleg kézműves tanfolyamokat, foglalkozásokat tartok gyermekeknek. Nyaranta kézműves táborokat szervezek. A környezetemet magam szépítem ötletes tárgyakkal, ajándékokat évek óta saját magam készítek. Rájöttem az embereknek tetszik amit csinálok ezért alkotásaimat eladásra is bocsájtom.
Rengeteg ötlet csábít alkotásra, szeretem az anyagokat simogatni a "kész"-ben hosszan gyönyörködi majd megalkotni azt, amit lehet hogy pont Te keresel.
Nem horgonyoztam le egyetlen technikánál mivel nagyon sok téma vonz. Készítek sókerámiákat, szeretem a decoupage technikát, a zsinórozást, az ékszerkészítést. Izgalmasnak találom a hulladékok újrahasznosítását az alkotás során.
Ha értékeled a kézzel készített ajándékokat, szeretnél valami igazán eredetit magadnak vagy a szeretteidnek, akkor jó helyen jársz!
Rendelj, vásárolj tőlem!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: