Egy kedves nyuszitulajdonos ötlete alapján készült könyvjelző. Kiváló minőségű alapanyagokból, 100 %-ban kézi varrással készült termék....

kézműves termék, készítette: Bogicababa
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: gyapjúfilc , barkácsfilc, gyöngy
technika: varrás

Bogicababa szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2019. 11. 22-ig nem lehet megvásárolni.

Megvásárolható hasonló termékek

Nyuszis könyvjelző

Bogicababa szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2019. 11. 22-ig nem lehet megvásárolni.

Megvásárolható hasonló termékek

Nyuszis könyvjelző leírása

Egy kedves nyuszitulajdonos ötlete alapján készült könyvjelző. Kiváló minőségű alapanyagokból, 100 %-ban kézi varrással készült termék. Bájos ajándék szülinapra, névnapra,tanévkezdésre, vagy csak a magunk örömére.
Szívesen elkészítem névre szóló hímzéssel, brossnak, hajpántnak.

Nyuszis könyvjelző jellemzői

kézműves termék, készítette: Bogicababa
anyag/összetevő

technika

termékkód
2871137

feltöltve
2019. november 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Nyuszis könyvjelző szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 300 Ft 300 Ft

Nyuszis könyvjelző alkotója: Bogicababa

Bogicababa
Kedves Látogató!
Üdvözöllek a boltomban. A hímzés-varrás a szenvedélyem, ezért a munkáim között elsősorban keresztszemes technikával, hímzéssel készült képeket, használati tárgyakat, ünnepekhez kapcsolódó dísztárgyakat találhatsz. Kedvelem a kalocsai mintákat, a nagy népszerűségnek örvendő mai angol mintákat és a reneszánszát élő beregi keresztszemes és székely varrottas mintákat is. Pedagógus vagyok, a tanítványaimmal együtt sok egyéb technikát kipróbáltam már. Kedvelem a bábkészítést, a szalvéta technikát, a textilfestést is, s mindezek mellett szívesen kötök a kislányomnak. A polcokon található termékek a munkáimnak csak egy töredéke, ezért ha bármi felkeltette az érdeklődésedet, esetleg egyedi elképzeléseid vannak, keress bátran!
Mónika

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: