Sörétes puska ellőtt töltényhüvelyeiből készült karácsonyi elemes izzósor. Az izzósor 20 LED-es. A tápegység 3 db AA elemmel működik. (...

kézműves termék, készítette: Stigi
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: izzósor, töltényhüvely, ragasztó, lőszer
technika: mindenmás, újrahasznosított alapanyagból készült termékek

Termék ára: 5 000.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Szín

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Töltény izzósor karácsonyra

Termék ára: 5 000.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Szín

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Töltény izzósor karácsonyra leírása

Sörétes puska ellőtt töltényhüvelyeiből készült karácsonyi elemes izzósor.
Az izzósor 20 LED-es. A tápegység 3 db AA elemmel működik. (A termékhez nem járnak elemek.)
Az első és az utolsó izzó között 2,5 m a távolság, plusz a tápegység és annak vezetéke, a teljes hossz így kb. 2,8 m.
A tápegységen egy háromállású kapcsoló található. (Kikapcsolva - Villogó - Folyamatos)
FIGYELEM! Beltéri használatra alkalmas, kérem ne helyezze nedves, vizes környezetbe, ne tegye ki közvetlen napsütésnek! Amennyiben huzamosabb ideig nem használja az izzósort, kérem, távolítsa el az elemeket, különben a termék károsodhat! (Ha például kifolynak az elemek.) Az elemek behelyezésekor kérem, ügyeljen a megfelelő polaritásra!
Az eredeti izzósor Kínában készült, a töltényhüvelyek saját kézműves munkám során kerültek felszerelésre.
Részben újrahasznosított termék, mely vadászatokon elszórt, ellőtt töltényhüvelyekből készül, így megvásárlásával hozzájárulhatsz az erdők-mezők tisztán tartásához.

Töltény izzósor karácsonyra jellemzői

kézműves termék, készítette: Stigi

színek

termékkód
3570381

feltöltve
2019. november 10.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Töltény izzósor karácsonyra szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Foxpost csomagautomatába 1 100 Ft 1 100 Ft

Töltény izzósor karácsonyra alkotója: Stigi

Stigi
Sziasztok, Stigi vagyok.
Az évek során számtalan kézműves technikába belekóstoltam már, így volt időm, lehetőségem kitapasztalni, hogy mik azok, amelyek a leginkább magukkal ragadtak. Főként a pirográfiában, a fával történő munkában, az újrahasznosított tárgyak készítésében lelem örömömet.
Emellett fontos, hogy egyedi alkotások kerüljenek ki kezeimből, nem szeretnék leragadni a máshol fillérekért, milliószám ontott olcsó vackok mellett. Kísérletezgető típus vagyok, így ha azt érzem, hogy egy bizonyos tárgyat már magabiztosan, megfelelő minőségben el tudok készíteni, akkor egész biztosan találkoztok majd vele itt a Meska oldalán is.
Köszönöm, ha az én termékeimet választjátok!
Szép napot!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: