Gyulladáscsökkentő hatású a hévízi iszap, amely egyaránt tartalmaz szerves és szervetlen anyagokat, s a benne lévő rádiumsók és redukál...

kézműves termék, készítette: Bhumi
rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: kókuszzsír, olívaolaj, napraforgóolaj, sheavaj, ricinusolaj
technika: szappankészítés

Hévízi iszapos vegán szappan

Hévízi iszapos vegán szappan leírása

Gyulladáscsökkentő hatású a hévízi iszap, amely egyaránt tartalmaz szerves és szervetlen anyagokat, s a benne lévő rádiumsók és redukált kénvegyületek gyógyhatással bírnak. Ásványi anyagokban gazdag, ezért méregteleníti a bőrt, fokozza a vérkeringést, pótolja a hiányzó ásványi anyagokat.
Jól alkalmazható a fokozott szaruképződéssel járó bőrbetegségeknél, (pl.: pikkelysömör) valamint a zsíros, pattanásos, gyulladt bőrnél.Minden bőrtípus számára alkalmas.Az iszapból készült termékek bársonyossá, puhává teszik a bőrt. A benne lévő sheavaj pedig tápláló hatással bír. Ideális a száraz bőrre, ránctalanító, tonizáló, bőrpuhító, bőrnyugtató hatású. A bőrt tisztítja, feszesíti, erősíti, felüdíti.

Használata után nem szükséges testápolót használni.

Illatanyag , vegyszer és pálmaolaj mentes szappan

Mérete: Kb.: 7,5cm x 6cm x 2,5cm
Tömege: 95g-105g

Személyesen a Keleti pályaudvaron, Király utcában, Hősök terénél és a Városligetnél adom át.

Hévízi iszapos vegán szappan jellemzői

kézműves termék, készítette: Bhumi

színek

termékkód
3565460

feltöltve
2019. november 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hévízi iszapos vegán szappan szállítása

Budapesten személyesen átvehető.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Foxpost 600 Ft 600 Ft

Hévízi iszapos vegán szappan alkotója: Bhumi

Bhumi
Mivel a "szappan piacon" hiányát láttam az olyan áruknak, amelyek elsősorban az etika/együttérzés elvén készülnek elkézdtem én készíteni őket magamnak.
Célom hogy ne csak én legyek elégedett a szappanokkal, hanem hogy Föld Anyánkat kíméljem az előállításuk során.
Így a szappanjaim nem tartalmaznak SLS-t, glicerint, mesterséges illat és szín anyagokat, illetve pálmaolajat.
Mivel Föld Anyánk részét képezik az állati testben lévő testvéreink is nem használok állati eredetű termékeket (se emberit :D). Szappanjaim 100%-ban vegánok.
Továbbá újrahasznosított papír csomagolásban adom őket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: