Életfa, nemezelt falikép. Mérete kb: 90 x 90 cm A kép vizes nemezeléssel készül. A felhasznált gyapút, selymet magam festem. Ez a mu...

iparművész termék, készítette: Gobi
rendelésre készül, elkészítési idő: ~60 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: merino gyapjú, gyapjú fonál, selyem
technika: nemezelés

Életfa, Zöld háttérrel madarakkal

Életfa, Zöld háttérrel madarakkal leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Életfa, nemezelt falikép.

Mérete kb: 90 x 90 cm
A kép vizes nemezeléssel készül. A felhasznált gyapút, selymet magam festem.

Ez a munkám már gazdára talált, de szívesen elkészítem újra. Ha szeretné megrendelni, kérem írjon a rendszeren belül. Az elékészítési idő a megrendeléstől számított max. két hónap.

A megrendelés menete:
Megbeszéljük a részleteket, ekkor lehetőség van különleges kérésekre: pl. madarak száma, aljnövényzet, esetleges betűk, más színállás.
Előleg fizetése: Feltöltök egy tételt a Meskára a teljes ár 25%-ról. Amikor az összeg megérkezett onnantól számítva max. két hónapon belül elkészül a kép. Ez gyakran hamarabb van, de ez az az idő amit biztosan tudok tartani. A készítés közben szoktam küldeni fotókat a festett anyagokról, a készítés módjáról...
Amikor elkészültem értesítést küldök, feltöltöm a kész fotókat a maradék vételárral, és a postaköltséggel.
Ha bármilyen kérdése van kérem írjon!

A személyes átvétel Budapesten lehetséges.

Életfa, Zöld háttérrel madarakkal jellemzői

iparművész termék, készítette: Gobi

technika

színek

termékkód
2874599

feltöltve
2019. november 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Életfa, Zöld háttérrel madarakkal szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 2 000 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 2 000 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 2 500 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 100 Ft 0 Ft

Életfa, Zöld háttérrel madarakkal alkotója: Gobi

Gobi Meska interjú az alkotóval »

A Magyar Képzőművészeti Egyetem látvány- díszlet- jelmeztervező szakán diplomáztam. Tagja vagyok a Magyar Alkotóművészek Országos Egyesületének, és a Fiatal Iparművészek Stúdiója Egyesületének. 1997 óta számos kiállításon szerepeltek munkáim.
Egyéni megrendelésre, tervezek szövött szőnyegeket, nemezfalvédőket. A megrendelővel folytatott beszélgetés, a kívánt funkció, az alkalmazás helyének hangulatát, színvilágát figyelembevéve formai és színterveket készítek, majd a kiválasztott terv alapján elkészítem a szőnyeg kartonját, szakrajzát. Az anyagbeszerzést követően többnyire magam festem a fonalakat, gyapjúkat, selymeket.

1998-ban kezdtem nemezkészítéssel is foglalkozni. Máig elámulok azon a csodán, ahogyan a finom gyapjúszálakból szabadon alakíthatom a legkülönbözőbb formákat, színeket a nemezelés különböző technikáival. Nemez tértextileket, szőnyegeket, öltözék- kiegészítőket, gyermekjátékokat készítek.
Az utóbbi években egyre nagyobb méretben gondolkodom. Ahogyan növekszik képeim felülete, úgy finomítom az apró részleteket, faktúrákat. Legutóbbi munkáimban egyágú fonalakkal kisérleteztem a nemezelés során. Szövést idéző faktúrákat, szövött elemeket készítek, így egyesítem a fonalakat, a szövést a különböző tulajdonságú kártolt gyapjúkkal, a nemezelés hagyományos, és "újkori" technikájával.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: