Kézzel készített harisnya papucs orchidea, gyapjú tündérrel. A virág kb. 30 cm magas. a figura 12-14 cm. A figura és a virág színei min...

kézműves termék, készítette: annieshome
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: harisnya, gyapjú
technika: virágkötés, nemezelés

Papucs orchidea gyapjú tündérrel

Papucs orchidea gyapjú tündérrel leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Kézzel készített harisnya papucs orchidea, gyapjú tündérrel. A virág kb. 30 cm magas. a figura 12-14 cm. A figura és a virág színei mind megválaszthatóak, testre szabhatóak.

Papucs orchidea gyapjú tündérrel jellemzői

kézműves termék, készítette: annieshome
anyag/összetevő

termékkód
3536121

feltöltve
2019. november 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Papucs orchidea gyapjú tündérrel szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft

Papucs orchidea gyapjú tündérrel alkotója: annieshome

annieshome
Urvaldné Duskiewicz Anikó vagyok, baráti körben Ani,Ancsa.
3 gyermek anyukájaként gyorsan rájöttem, hogy igen csak kreatívnak kell lenni a hétköznapi életben is.
Már gyerekkoromban imádtam alkotni. Hol varrtam, hol rajzoltam vagy csak egyszerű réti virágokból kötöttem csokrot, fontam koszorút, és már futottam is vele anyukámhoz vagy drága nagymamámhoz. Sosem felejtem el milyen jó érzés volt átadni azt amit én készítettem. Ilyenkor a lelkem egy darabját adtam ajándékul.
Ez ma sincs másként.
Virágaimat, figuráimat teljes szívvel készítem, hogy más is akkora boldogsággal ajándékozhassa meg vele szerettét, ahogy azt én tettem annak idején gyermekként.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek