Névvel hímzett egészségügyi kis könyv borító

Senki nem akarja, hogy kisbabája egészségügyi kis könyve idő előtt tönkremenjen. Sajnos ez hamar előfordul, hiszen rohanunk az orvoshoz...

kézműves termék, készítette: Babamania
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

anyaga: pamutvászon, vasalható matrica, műanyag patent, filc anyag, cérna
technika: hímzés, varrás

Termék ára: 2 200.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Kiegészítő

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Névvel hímzett egészségügyi kis könyv borító

Termék ára: 2 200.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Kiegészítő

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Névvel hímzett egészségügyi kis könyv borító leírása

Senki nem akarja, hogy kisbabája egészségügyi kis könyve idő előtt tönkremenjen. Sajnos ez hamar előfordul, hiszen rohanunk az orvoshoz, bedobjuk a pelenkázó táskába vagy ridikülünkbe és gyűrődik. Ennek kiküszöbölésére ajánlok egy saját elképzelés szerint elkészített egyedi textil borítót, a gyermek hímzett nevével ellátva. A képek adnak némi kiindulási pontot a rendeléshez, ötleteket a mintákhoz, elrendezéshez. A mérete készen összecsukva 13x18cm. Ez az általános kis könyv méret, de természetesen kérésre ezen lehet változtatni. lehet díszíteni matricával, ami 30 fokon kézzel mosható, filc figurával, vagy csak több féle mintás anyaggal. Egyedi kérésre nyomtatott panel előlappal, felár ellenében. Mindent előre egyeztetünk a megrendelésnél. Ajándéknak is kitűnő születendő kisbabához, akár egy anyagban hozzá illő pelenkatárolóval együtt. Az anyaga bababarát pamut vászon, filc, nem káros műanyag patent, és vasalható ruhamatrica. A termék előre utalás után készül

Névvel hímzett egészségügyi kis könyv borító jellemzői

kézműves termék, készítette: Babamania

technika

színek

termékkód
3213245

feltöltve
2019. november 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Névvel hímzett egészségügyi kis könyv borító szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 750 Ft 850 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 850 Ft 950 Ft
Foxpost automatába 800 Ft 1 000 Ft

Névvel hímzett egészségügyi kis könyv borító alkotója: Babamania

Babamania
Molnár Orsolya vagyok és 26 éve varrok. Ez a szakmám.
Életem során nagyon sok érdekes munkám volt már. Varrtam babaruhákat, jelmezeket, esküvői és alkalmi ruhákat, mindenféle táncruhát, népi és díszmagyar ruhákat, menyecskeruhákat, embernagyságú kabala figurákat, táncruhákat, fellépő ruhákat cirkuszba, előadásokra. Sok érdekes emberrel, művésszel, hírességgel volt alkalmam találkozni. Nagyon sok tapasztalatot gyűjtöttem ezekből a munkákból, amit megpróbálok kamatoztatni a mostani munkáim során
Két gyermeket nevelek, és a kisebbik születése után úgy döntöttem, hogy itthon folytatom a varrást.. Elsősorban babáknak és anyukájuknak varrok hasznos termékeket
Egészségügyi kis könyv borítókat, pelenkatárolókat, ezeket általában szetten szeretik kérni. Akár ajándékba, akár saját részre. Névvel hímezve
Cimkerongyikat, cimkekockát és állatokat. Büfikendőt és hímzett textil pelusokat
A diszkrét szoptatás elengedhetetlen kelléke a szoptatós kendő vagy poncsó.
a termékeim akár egy baba születéséhez is kérhetőek, ajándékba, csomagban olcsóbban. Névvel és születési adatokkal ellátva
A nagyobb gyerekeknek készülnek a bölcsis és ovis zsákok, ágyneműk, uzsitáskák.
a gyerekszobába kérhetők rácsvédők, textil tárolók
Legszívesebben a Pinteresten szeretek nézelődni és ötleteket találni, ahogy nagyon sok kézműves. Ezeket az ötleteket saját igény szerint alakítom és használom fel. Igyekszem fejlődni és haladni az igényekkel
Egyik kedvencem a csendes könyv, amit a kicsik egy éves koruktól tudnak használni. És a játék mellett fejlődnek, tanulnak általa. Egy ilyen könyv elkészítése igazi kihívás. Mindenki saját igénye szerint készül. 80%-ban szinte kézzel
Ha felkeltettem az érdeklődésedet valamelyik termékem iránt, akkor írj bátran és mindent megbeszélünk
Köszönöm hogy benéztél :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: