Minőségi fonalból kézzel készített, kimondottan kiscsajszis sapik eladók! Méretileg 6-12 hónapos babákra készültek, de természetesen má...

kézműves termék, készítette: horvathzita1
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fonal
technika: horgolás, kötés

Termék ára: 3 000.- Ft

szállítási díj, feltételek

Szín

elérhető: 1 db

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Kislány kötött sapka

Termék ára: 3 000.- Ft

szállítási díj, feltételek

Szín

elérhető: 1 db

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Kislány kötött sapka leírása

Minőségi fonalból kézzel készített, kimondottan kiscsajszis sapik eladók! Méretileg 6-12 hónapos babákra készültek, de természetesen más méretben és színkombinációban is kérhetők. Mivel senki sem szeret feleslegesen dolgozni (gondolom, Te sem), így a foglalóként a fonal árát előre utalva kérem (ez kb 1000 Ft), utána pár napon belül megkapod a kért terméket. Postázni tudok csak. Szép napot! Zita

Kislány kötött sapka jellemzői

kézműves termék, készítette: horvathzita1
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3576831

feltöltve
2019. november 16.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kislány kötött sapka szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 560 Ft 1 000 Ft

Kislány kötött sapka alkotója: horvathzita1

horvathzita1
Üdvözöllek! A kötéssel egész kicsi gyermekként, körülbelül 10 éves koromban ismerkedtem meg, a nagymamám tanított meg a kötőtűk használatára. Ennek csak előnyét élveztem, hiszen eleinte babáimnak, majd magamnak, később kislányomnak készítettem különböző termékeket. Amikor a "kislány" felnőtt lett, egy fotós ismerősöm kérésére újszülött- és kisgyermek-fotózásokra állítottam elő különböző sapikat, sálakat, szetteket. Közben az idő telt, az általam és lányom által viselt ruhaneműk egyre nagyobb érdeklődést keltettek, eleinte csak szűkebb ismeretségi körünkben. Később már a barátok barátai is megkerestek különböző igényeikkel. Szívesen kötök bármit, minőségi fonallal dolgozom, és minden termékem garantáltan kézzel készül. Mivel pedagógusként dolgozom, így szerencsésnek érzem magam, mert jut elegendő időm a hobbimra, ami kellemes kikapcsolódást is jelent számomra. Bízom benne, hogy Te is találsz a termékeim közt olyat, ami megtetszik, és vásárlóim közt üdvözölhetlek! Köszönöm, hogy benéztél, további szép napot kívánok! Zita

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek