Újrahasznosított pólófonalból horgoltam ezt a halvány rózsaszín kerek tárolót, amelyet ugyanabból a fonalból készített speciális masn...

kézműves termék, készítette: segesdik
rendelésre készül, elkészítési idő: ~0 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: fonal, pamut
technika: horgolás

Horgolt kerek tároló

Horgolt kerek tároló leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Újrahasznosított pólófonalból horgoltam ezt a halvány rózsaszín kerek tárolót, amelyet ugyanabból a fonalból készített speciális masnival dísziítettem. A fonal több mint 80-90%.a pamut, a maradék százalék poliészter, elasztán tartalmat takar.

Van, hogy azonos, hasonló dolgokból összegyűlik egy maréknyi vagy annál több mennyiség. Nos, ezek egy helyen tárolására tökéletes alkalmas a képen látható tároló. Én például a varráshoz szükséges dolgokat tárolok ehhez hasonló kosárban. Virágcserép eltakarására is használhatjuk, a lényeg,hogy szép dísze lehet otthonunknak, de akár ajándékba is adhatjuk.

30 fokon kézzel, de mosózsákban akár géppel is mosható, persze kímélő programon.

Mérete: 20 cm átmérő
13 cm magas

Ez a tároló már elkelt, de lehet kérni más színben, méretben. Erről egyeztethetünk privát üzenetben.

Köszönöm, hogy benéztél hozzám! :)

Horgolt kerek tároló jellemzői

kézműves termék, készítette: segesdik
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
2876996

feltöltve
2019. november 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Horgolt kerek tároló szállítása

A postaköltség a mindenkori postai díjszabásnak megfelelően változhat. A megadott összegek tájékoztató jellegűek.
A postai küldemények pontos összegét a termék(ek) elkészülte és/vagy becsomagolása után tudom megadni.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 665 Ft 665 Ft
MPL csomagküldés (2 kg-ig) 1 490 Ft 1 490 Ft
MPL csomagküldés (2 kg-ig, 1 napos kiszállítással) 1 690 Ft 1 690 Ft
MPL csomagküldés (2 kg-ig,Postán maradó/Posta Pontra címzés) 1 320 Ft 1 320 Ft

Horgolt kerek tároló alkotója: segesdik

segesdik
Köszöntelek oldalamon! :)

Tulajdonképpen az egész úgy kezdődött, hogy egy kreatív oldalon barangoltam, ahol bemutatták, hogyan lehet egy táskát egyszerűen horgolni. Megállapítottam, hogy azt én is meg tudom csinálni. Annyira belelkesültem, hogy sok-sok textilfonalat vettem táskák készítéshez. Be kell valljam, azóta is várat magára a táskakészítési projekt, mert ahogy a boltomban is láthatod, eközben sok más dolog horgolásába, kötésébe fogtam. Szerencsére nemcsak jómagam, hanem sokak nagy örömére :)
Remélem, neked is megtetszik egy a boltomban lévő portékáim közül.

SK - azaz S.Kriszta

* * * KEDVES ITT BARANGOLÓ/ÉRDEKLŐDŐ/VÁSÁRLÓ! * * *

FELHÍVOM FIGYELMEDET ARRA, HOGY AZ OKTÓBER 25-IG BEÉRKEZŐ RENDELÉSEK ELKÉSZÍTÉSÉT TUDOM VÁLLALNI KARÁCSONYIG!

KÖSZÖNÖM FIGYELMEDET, MEGÉRTÉSEDET!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek