A kellemes, puha tapintású kosarak üde színfoltjai lehetnek otthonodnak, hogy kincseid, apróságaid megtalálják méltó helyüket. A tároló...

kézműves termék, készítette: GorgiAlkotasai
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: pamutfonal, pólófonal
technika: horgolás

Horgolt tároló - Szürke-rózsaszín

Horgolt tároló - Szürke-rózsaszín leírása

A kellemes, puha tapintású kosarak üde színfoltjai lehetnek otthonodnak, hogy kincseid, apróságaid megtalálják méltó helyüket. A tárolók újrahasznosított, prémium minőségű pamutfonalból készültek.

Az ár a két darabra értendő.

Szín:
szürke és rózsaszín

Méret:
mindkettő: átmérő: 17 cm, magasság: 9 cm

Tisztítás:
Szükség esetén 30 fokos kézi mosás.

Horgolt tároló - Szürke-rózsaszín jellemzői

kézműves termék, készítette: GorgiAlkotasai
anyag/összetevő

technika

termékkód
3583181

feltöltve
2019. november 21.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Horgolt tároló - Szürke-rózsaszín szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft
Foxpost 799 Ft 799 Ft

Horgolt tároló - Szürke-rózsaszín alkotója: GorgiAlkotasai

GorgiAlkotasai

Köszöntelek boltocskámban!

Alkotásim folyamatosan kerülnek feltöltésre. Ha most nem is találtad meg, ami a szíved vágya, vagy ami a legjobb ajándék lehetne szeretted számára, kérlek nézz be hozzám később is, talán pont a következő kis tárolókosár lesz az igazi :)

Bízom benne, hogy az elkészült alkotásaim ugyanolyan örömet szereznek Számodra, mint amilyen örömmel én készítem őket. Minden kosárka egyedi, így ha megtetszik valamelyikőjük, ne habozz, ne késlekedj, hogy az biztosan a te otthonodat díszíthesse majd.

Tárolóimat minőségi alapanyagokból, pólófonalból készítem, ami a textilipar "melléktermékeként" (azaz a textilgyártás során, a fel nem használt széleket felvágva erős és rugalmas fonalat kapunk) egy új felhasználást és ezzel együtt egy új életet kezd, támogatva a fenntartható és hulladékmentes irányt életünkben.

Köszönöm, hogy benéztél! :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek