Fa alapra készült horgot macis kosárkák. A képen látható mintákból a rózsaszín es a zöld 20centis fa alapra keszült,a szürke 25centisre...

kézműves termék, készítette: Pfrdt
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: polófonal, faalap, fonal
technika: horgolás

Termék ára: 4 200.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Szín
Méret

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Macis kosár

Termék ára: 4 200.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Szín
Méret

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Macis kosár leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Fa alapra készült horgot macis kosárkák. A képen látható mintákból a rózsaszín es a zöld 20centis fa alapra keszült,a szürke 25centisre. Magasságuk nagyjából azonos,a fonal vastagságától függ,kb 14-15cm

Macis kosár jellemzői

kézműves termék, készítette: Pfrdt
anyag/összetevő

technika

termékkód
3467319

feltöltve
2019. november 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Macis kosár szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Foxpost automata 799 Ft 999 Ft
Foxpost hazhoz 1 590 Ft 1 890 Ft

Macis kosár alkotója: Pfrdt

Pfrdt
Szia! Köszöntelek az oldalamon! Két kisgyerek mellett kezdtem el horgolni videók segítségével. Először csak egy szőnyeg elkészítése volt a cél a gyerkőcök szobájába,de mire elkeszültem vele nagyon megszerettem ezt a technikát. Készítettem ajándékba kosárkákat,táskát es amigurumi figurákat is. Végül egy ismerős tanácsára nyitottam meg Meska boltomat. Folyamatosan töltöm fel a termékeket. Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: