KÉSZLETEN XXL rendszámtáblás vízálló fiú/férfi utazós neszeszerr

Fekete alapon rendszámtáblás vízálló designer szövetből és kék textilbőrből készült ez nagy méretű férfi utazós neszeszer. Tetején cipz...

kézműves termék, készítette: BrandM
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: vízálló designer szövet, textilbőr, pamutvászon, táskamerevítő, cipzár , fémkellék, ferdepánt
technika: varrás

KÉSZLETEN XXL rendszámtáblás vízálló fiú/férfi utazós neszeszerr

KÉSZLETEN XXL rendszámtáblás vízálló fiú/férfi utazós neszeszerr leírása

Fekete alapon rendszámtáblás vízálló designer szövetből és kék textilbőrből készült ez nagy méretű férfi utazós neszeszer. Tetején cipzárral záródik, belül van a saját anyagából egy vízálló osztott belsőzsebe. Oldalán lecsatolható csuklópánt található.
Méretei:
Szélessége a közepén mérve: 36 cm
Magassága: 25 cm
Mélysége 7 cm

KÉSZLETEN XXL rendszámtáblás vízálló fiú/férfi utazós neszeszerr jellemzői

kézműves termék, készítette: BrandM

technika

színek

termékkód
3601155

feltöltve
tegnap

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

KÉSZLETEN XXL rendszámtáblás vízálló fiú/férfi utazós neszeszerr szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
MPL csomagautomata 890 Ft 890 Ft
Postánmaradó 1 320 Ft 1 320 Ft
Házhozszállítás 1 505 Ft 1 505 Ft

KÉSZLETEN XXL rendszámtáblás vízálló fiú/férfi utazós neszeszerr alkotója: BrandM

BrandM
Üdvözöllek az oldalamon, Pénzes Matild vagyok. 2016-ban álmodtam meg a Brand-M márkát. A nagymamám varrónő volt, így már gyermekkoromban magamba szívtam a szabás-varrás alapjait. Életem során sokféle kézműves technikát kipróbáltam, de végül a táskakészítés lett az igazi szerelem. Az anyagok, a színek, a minták teljesen magukkal ragadtak. Azt gondolom, hogy egy női táska egyfajta névjegy, amit egyből észrevesznek rajtunk és jellemez bennünket. A saját egyéniségünket mutatja meg. Elsősorban a természet ihleti az alkotásaimat. Imádom, hogy egy egyszerű darab anyagból valami szép születik! Jó nézelődést :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: