Punch needle technikával és gyapjúfonallal készült textil falikép diófaszínűre festett műanyag keretben. Felhasznált anyagok: 100 % há...

kézműves termék, készítette: AnnaKamadar
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: len, pamut, gyapjú, gyapjúfonal
technika: hímzés, mindenmás

Falikép gyapjúval: Kindness

Falikép gyapjúval: Kindness leírása

Punch needle technikával és gyapjúfonallal készült textil falikép diófaszínűre festett műanyag keretben.
Felhasznált anyagok: 100 % háromágú és kétágú gyapjúfonal, len és pamut tartalmú punch needle technikához szövött vászon. Felhasznált eszköz: 14-es méretű Oxford punch needle/hímzőtű, átvilágító asztal, rögzítő keret (Morgan no-slip hoop), varrógép, vasaló.
Belső mérete: 20 cm átmérőjű kör
Külső mérete kerettel: 22 cm átmérőjű kör
A képet átvilágítós asztalon átrajzoltam a technikához szükséges előzetesen leszabott és beszegett len tartalmú anyagra. Az anyagot a Morgan csúszásmentes keretbe rögzítettem és a hímzőtűvel szurkáltam a fonalat a minta alapján. Amikor elkészültem levettem a keretről, nedves törülközőt fektettem rá és átvasaltam, nemezeltem, majd a fa hatású keretbe feszítettem a képet.
Személyes tapasztalatom szerint a lakásban elhelyezett gyapjú kiegészítőktől otthonunk melegebb és barátságosabb hangulatot áraszt.
(A kép ára 27% áfát tartalmaz)

Falikép gyapjúval: Kindness jellemzői

kézműves termék, készítette: AnnaKamadar
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3589534

feltöltve
2019. november 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Falikép gyapjúval: Kindness szállítása

Házhozszállítás a megadott címre 2 munkanapon belül, utánvét esetén a futárnál bankkártyás és készpénzés fizetés is lehetséges.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat utánvéttel 1 600 Ft 1 500 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 200 Ft 1 000 Ft

Falikép gyapjúval: Kindness alkotója: AnnaKamadar

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: