Kecskebak fejű ivóedény - Rhüton 870 ml

Igazi királyi, férfias ajándék a nagyfőnöknek. Samottos, vörös színű masszából belül bronz színű mázzal. Szkíta, perzsa, görög, róma...

iparművész termék, készítette: nemestimea
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: samottos massza, kőedény, máz
technika: kerámia

Kecskebak fejű ivóedény - Rhüton 870 ml

Kecskebak fejű ivóedény - Rhüton 870 ml leírása

Igazi királyi, férfias ajándék a nagyfőnöknek.
Samottos, vörös színű masszából belül bronz színű mázzal.

Szkíta, perzsa, görög, római méltóságok ittak ehhez hasonló különleges, állatfejben végződő ivóedényből.

Néhány darab készül, nincs két azonos köztük.
Egyedi, iparművész által készített különleges használati- és dísztárgy különleges eseményekre különleges embereknek.

Mérete: 20 cm magas 24 cm hosszú és 11 cm széles, 870 ml folyadék fér el benne.

Kecskebak fejű ivóedény - Rhüton 870 ml jellemzői

iparművész termék, készítette: nemestimea
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3590246

feltöltve
2019. november 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kecskebak fejű ivóedény - Rhüton 870 ml szállítása

A alkotásaimért megelégedettségi garanciát vállalok. Ha mégsem tetszik, meggondolnád magadat -ilyen nem volt még- visszaküldés után visszafizetem az árát. A postaköltség a vevőt terheli. Az utcatáblák fagyállóságára örökös garanciát vállalok. Ha nem törékeny kezeléssel kéred a postázást, szállítás közbeni sérülésekért sajnos nem tudok felelősséget vállalni.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postán maradó, MOL, Coop, postapont 1 320 Ft 1 320 Ft
Mpl házhoz 1 505 Ft 1 505 Ft
MPL csomagautomata 890 Ft 890 Ft

Kecskebak fejű ivóedény - Rhüton 870 ml alkotója: nemestimea

nemestimea
Köszönöm, hogy benéztél hozzám! Nemes Tímea Izabella keramikus iparművész vagyok.

Imádom a természetet, a flóra és fauna izgalmakkal és szépséggel teli világát. A mikroorganizmusoktól kezdve a bogarakon és tengeri herkentyűkön keresztül bármilyen lény csodálatot és tiszteletet ébreszt bennem. Fő ihletőm a természet és ami benne rejtőzik. Agyagból alkotni olyan, mintha kicsit én is részt vennék a teremtés folyamatában. Élettel a befogadó tölti fel lényeimet.

Személyesen leginkább Budakalászon tudom átadni a kerámiákat.

A terméket előre utalás után postázom. A postaköltséget a postai díjszabás szerint számítom,amely több termék vásárlása esetén súly alapján változhat. A megadott postaköltség tájékoztató jellegű, pontos összeget több tárgy esetén a rendelés illetve érdeklődés után tudok mondani.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: