Finoman Elegáns Rózsaszín Köszönőlap, THANKS, Üdvözlőlap

Finoman Elegáns Rózsaszín Köszönőlap 240gsm rózsaszín, matt, kiváló minőségű, oldalt nyíló karton alapon, rózsaszín dombornyomott fedl...

kézműves termék, készítette: UniqueCardbyT
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: prémium papír, pausz papír, strasszkő, kétoldalas ragasztó
technika: papírművészet

Termék ára: 1 190.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Szín

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Finoman Elegáns Rózsaszín Köszönőlap, THANKS, Üdvözlőlap

Termék ára: 1 190.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Szín

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Finoman Elegáns Rózsaszín Köszönőlap, THANKS, Üdvözlőlap leírása

Finoman Elegáns Rózsaszín Köszönőlap

240gsm rózsaszín, matt, kiváló minőségű, oldalt nyíló karton alapon, rózsaszín dombornyomott fedlap, pausz papírcsíkon ezüst felirattal, ezüst színű strasszkövekkel díszítve.

Férfias színekben is elkészítem,azokon nincsen strassz díszítés.

- A6 méret
-hozzáillő borítékkal
-ragasztócsíkos celofántasakba csomagolva

Nagyobb tételben is rendelhető ez a termék.
Egyedi kéréseket is szívesen fogadok. A háttérszín kérésre változtatható. A vízjel nem része a terméknek.

A termék készítése:
Termékeim lelkes és odaadó saját kezű készítése során nagy hangsúlyt fektetek a minőségi alapanyagokra, az egyedi megjelenésre és az igényes kivitelezésre.

A termékek egyedisége:
Minden termék a saját szellemi termékem és kétkezi, egyedi megvalósítása így a fényképhez képest apróbb eltérés előfordulhat.

A termék részben vagy teljes egészében bármilyen formában való másolása csak a tulajdonos írásos hozzájárulásával lehetséges.

Finoman Elegáns Rózsaszín Köszönőlap, THANKS, Üdvözlőlap jellemzői

kézműves termék, készítette: UniqueCardbyT

technika

termékkód
3388501

feltöltve
2019. november 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Finoman Elegáns Rózsaszín Köszönőlap, THANKS, Üdvözlőlap szállítása

Postai szállítás vagy futárszolgálattal való szállítás esetén a pontos szállítási költséget a megrendelt darabszám függvényében fogom Neked elküldeni amikor felveszem Veled a kapcsolatot.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 700 Ft 700 Ft

Finoman Elegáns Rózsaszín Köszönőlap, THANKS, Üdvözlőlap alkotója: UniqueCardbyT

UniqueCardbyT
Üdvözöllek Kedves Érdeklődő!

Már kisiskolás koromban rabul ejtett a különböző papírok szépsége, színe, mintája, anyaga és illata.
Mindenféle papírt gyűjtöttem, nagyon nehezen váltam meg a mások által már szemétnek ítélt daraboktól is, mivel apróbb kis kreatív tárgyakat szerettem készíteni belőlük.
Középiskolás voltam, amikor az első üdvözlőlap készítéssel kapcsolatos könyvemet megkaptam, ami nagy hatással volt rám, de abban az időben még időhiány miatt nem tudtam kiteljesedni az alkotásban.

2018-ban kezdtem el komolyan foglalkozni az üdvözlőlap készítéssel, megismerkedni a különböző technikákkal és inspirációt gyűjteni a saját stílusom kialakításához. Azóta folyamatosan figyelemmel kísérem a magyar és a külföldi alkotókat, hogy minél több új technikát megtanuljak és alkotásaim formájában továbbadhassak a vásárlóknak.

Termékeim lelkes és odaadó készítése során nagy hangsúlyt fektetek a minőségi alapanyagokra, az egyedi megjelenésre és az igényes kivitelezésre.

***Minden terméket saját kezűleg, egyedileg készítek és egyes prémium típusok akár névre szóló felirattal is rendelhetőek, a még különlegesebb élmény érdekében.***

Minden üdvözlőlapom és meghívóm külön borítékkal kapható és ragasztócsíkos celofán tasakba csomagolom őket, hogy biztosan semmilyen kárt ne szenvedjenek.

A szállításra -darabszámtól függően- buborékfóliás borítékban vagy kartondobozban kerül sor.

***Biztos vagyok benne, hogy Te is találsz magadnak, vagy a megajándékozottadnak egy különleges és emlékezetes terméket a boltomban.***

Köszönöm a megtisztelő figyelmet és jó vásárlást kívánok!!!
Timi

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: