Kézzel festett saját tervezésű selyemkendő 90x90 cm méretben

Az egyedi, saját tervezésű selyemkendőt 100% hernyóselyemre kézzel festettem. A selymeim festéséhez gőzfixálós selyemfestéket használok...

kézműves termék, készítette: katasilks
rendelésre készül, elkészítési idő: ~60 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

anyaga: 100% hernyóselyem, selyemfestékek, selyemkontúr
technika: selyemfestés

katasilks szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2020. 12. 31-ig nem lehet megvásárolni.

Megvásárolható hasonló termékek

Kézzel festett saját tervezésű selyemkendő 90x90 cm méretben

katasilks szabadsága vagy egyéb elfoglaltsága miatt ideiglenesen nem tud szállítani, ezért termékeit 2020. 12. 31-ig nem lehet megvásárolni.

Megvásárolható hasonló termékek

Kézzel festett saját tervezésű selyemkendő 90x90 cm méretben leírása

Az egyedi, saját tervezésű selyemkendőt 100% hernyóselyemre kézzel festettem. A selymeim festéséhez gőzfixálós selyemfestéket használok, amitől különlegesen fényesek és lágy esésűek lesznek.

A kendő mérete 90x90 cm.

Igyekszem a képen láthatóval azonosra készíteni, de kézi festésnél előfordulhatnak kis eltérések.

Mosása: kézzel, kéz-meleg vízben samponnal vagy gyapjú-mosószerrel.
Vasalása: nedvesen, selyem fokozaton.

Ajándékdobozba csomagolom, magyar és angol nyelvű mosási utasítást mellékelek.

Karácsonyra, születésnapra, névnapra, és egyéb jeles eseményekre szép, különleges, egyedi ajándék.

Személyes átvételre BUDAPESTEN van lehetőség, belső üzenetben történő előzetes egyeztetés alapján.

Kézzel festett saját tervezésű selyemkendő 90x90 cm méretben jellemzői

kézműves termék, készítette: katasilks

technika

színek

termékkód
3294452

feltöltve
2019. november 30.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kézzel festett saját tervezésű selyemkendő 90x90 cm méretben szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 990 Ft 990 Ft

Kézzel festett saját tervezésű selyemkendő 90x90 cm méretben alkotója: katasilks

katasilks
A valódi hernyóselyem csodálatos, gyönyörű fényű anyag, életteli színekkel, nagyon finom színátmenetekkel festhető. Bőrbarát, kellemes viselet. Erre a különleges anyagra készítem saját tervezésű kendőimet, sálaimat és selyemképeimet.
Folyamatosan kísérletezem a változatos festési technikákkal, a formák és színek ezernyi variációjával.
A kísérletezés, a festés folyamata számomra nagy öröm, és remélem, örömet tudok szerezni másoknak is egy-egy elkészült darabbal, mely megtalálja a gazdáját.
Kedvenc elfoglaltságom a természetfotózás is, ezért sokszor merítek ihletet a természetből, de nagyon szeretem a szabályos, geometrikus mintákat is.
A selymeimet kontúr technikával, vagy viaszbatik technikával készítem, speciális gőzfixálós selyemfestékkel festem, majd festés után több órán keresztül gőzölöm egy erre alkalmas berendezésben. A különleges festéknek és a gőzölésnek köszönhetően a selymek gyönyörű élénk színűek, nagyon fényesek és lágy esésűek.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: