A képen látható kendő viselését 75% gyapjú és 25% poliamid tartalma miatt tavaszi, hűvös nyári napokra/estékre ajánlom. A kék fonal szí...

kézműves termék, készítette: segesdik
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fonal, gyapjú, poliamid
technika: kötés

"Tengerész" kötött kendő(cske)

"Tengerész" kötött kendő(cske) leírása

A képen látható kendő viselését 75% gyapjú és 25% poliamid tartalma miatt tavaszi, hűvös nyári napokra/estékre ajánlom.
A kék fonal színátmenetes, ami azt jelenti, hogy a kék különböző színei (a sötétkéktől a világoskéken át a türkizkékig) váltakoznak.
Könnyed, vidám csíkos mintája feldobja öltözékünket, legyen az egy egyszerű/egyszínű póló + farmer.

A kendő mérete:
szélessége: 120 cm
magassága: 50cm

Mosógépben kímélő programon (max. 40 Celsius-fokon) mosható, öblítő hozzáadása kerülendő. Szárítása vízszintesen kifektetve ajánlott.

Ha ilyen, de ennél kisebb vagy nagyobb méretű kendőt szeretnél, vagy akár más színkombinációjút, nem probléma, várom kér(d)ésedet privát üzenetben.

Személyes átvételi lehetőség hétköznap délután 5 óra körül Budaörs környékén vagy az M1-M7-es autópálya vonala mentén, de megoldható az I., XI., XII. kerületben.

Köszönöm, hogy benéztél hozzám!

(c) Drops Design

"Tengerész" kötött kendő(cske) jellemzői

kézműves termék, készítette: segesdik
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
2475070

feltöltve
2019. november 30.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

"Tengerész" kötött kendő(cske) szállítása

A postaköltség a mindenkori postai díjszabásnak megfelelően változhat. A megadott összegek tájékoztató jellegűek.
A postai küldemények pontos összegét a termék(ek) elkészülte és/vagy becsomagolása után tudom megadni.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 665 Ft 665 Ft
MPL csomagküldés (2 kg-ig) 1 490 Ft 1 490 Ft
MPL csomagküldés (2 kg-ig, 1 napos kiszállítással) 1 690 Ft 1 690 Ft
MPL csomagküldés (2 kg-ig,Postán maradó/Posta Pontra címzés) 1 320 Ft 1 320 Ft

"Tengerész" kötött kendő(cske) alkotója: segesdik

segesdik
Köszöntelek oldalamon! :)

Tulajdonképpen az egész úgy kezdődött, hogy egy kreatív oldalon barangoltam, ahol bemutatták, hogyan lehet egy táskát egyszerűen horgolni. Megállapítottam, hogy azt én is meg tudom csinálni. Annyira belelkesültem, hogy sok-sok textilfonalat vettem táskák készítéshez. Be kell valljam, azóta is várat magára a táskakészítési projekt, mert ahogy a boltomban is láthatod, eközben sok más dolog horgolásába, kötésébe fogtam. Szerencsére nemcsak jómagam, hanem sokak nagy örömére :)
Remélem, neked is megtetszik egy a boltomban lévő portékáim közül.

SK - azaz S.Kriszta

* * * KEDVES ITT BARANGOLÓ/ÉRDEKLŐDŐ/VÁSÁRLÓ! * * *

FELHÍVOM FIGYELMEDET ARRA, HOGY AZ OKTÓBER 25-IG BEÉRKEZŐ RENDELÉSEK ELKÉSZÍTÉSÉT TUDOM VÁLLALNI KARÁCSONYIG!

KÖSZÖNÖM FIGYELMEDET, MEGÉRTÉSEDET!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: