Vízöntő horoszkópos falikép riseliő

Fehér sifon anyagra, hagyományos riseliő technikával, a vízöntő horoszkópot hímeztem. Faliképnek ajánlom keret nélkül szállítom, kiváló...

kézműves termék, készítette: Csoma
rendelésre készül, elkészítési idő: ~20 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: sifon, cérna
technika: csipkekészítés, hímzés

Vízöntő horoszkópos falikép riseliő

Vízöntő horoszkópos falikép riseliő leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Fehér sifon anyagra, hagyományos riseliő technikával, a vízöntő horoszkópot hímeztem.
Faliképnek ajánlom keret nélkül szállítom, kiváló ajándék lehet belőle.

Mosás 40 C fokon, vasalás kicsit nedvesen a hímzés hátoldaláról.

Vízöntő horoszkópos falikép riseliő jellemzői

kézműves termék, készítette: Csoma
anyag/összetevő

színek

termékkód
3593076

feltöltve
2019. november 30.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Vízöntő horoszkópos falikép riseliő szállítása

Szállítást a Magyar Postával szeretném intézni. A szállítási költséget 500 Ft/ darabra állítottam be, de a mindenkor érvényes szabvány-borítékban szeretném eljuttatni számodra, a mindenkor érvényes, és a rávonatkozó postai díjszabás szerint, de a szállítást meg tudjuk beszélni is.
Amennyiben reklamáció merül fel, az áru visszaküldése után, a termék árát és a visszaküldési postaköltséget részedre megtérítem.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 500 Ft 1 000 Ft

Vízöntő horoszkópos falikép riseliő alkotója: Csoma

Csoma
Fiatalként is mindig csodáltam a hímzéseket és a csipkéket. Láttam benne a rengeteg kitartó munkával megvalósuló művészetet, a hagyományőrzést, és a gyönyörű végeredményt egy-egy alkotásban.
Nagyon tisztelem és szeretem ezen művészet művelőit és az elkészített munkáit. 30 évvel ezelőtt, várandós édesanyaként elhatároztam, hogy szeretnék megtanulni riseliőzni. Így is történt. 26 év kihagyás után, most újból van lehetőségem ezt a hobbit művelnem. Saját ötleteimet ötvözve néha felrúgom a tanult szabályokat, hogy valami újat, egyedit vigyek az alkotásaimba melyek kihívást jelentenek számomra.
Kedves Látogató, ha megtetszik valamelyik munkám, remélem nem fogsz csalódni benne.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: