Levegő-pillangó kézzel festett selyemsál

40x150cm méretű kézzel festett selyem sál. Könnyed, légies, örvénylő mintával, játékos pillangókkal, kékes-zöldes-lilás színekkel. A ké...

képzőművész termék, készítette: Tercsill
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: selyem, kontúr, festék
technika: selyemfestés

Levegő-pillangó kézzel festett selyemsál

Levegő-pillangó kézzel festett selyemsál leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

40x150cm méretű kézzel festett selyem sál. Könnyed, légies, örvénylő mintával, játékos pillangókkal, kékes-zöldes-lilás színekkel. A képek két korábban elkészült sálról készültek.
Lehet elegáns, de hétköznapra is különleges kiegészítő.
Kéz-meleg vízben samponnal, vagy gyapjú-mosószerrel tisztítható, nedvesen vasalható, a selyemhez előírt alacsony hőmérsékleten. Színtartó.
A kendőt utalást követően bélelt borítékban, elsőbbséggel küldöm, így a vásárlás 2-3 nap alatt kézzel fogható. Megrendelés esetén az elkészítéshez legalább 5 nap türelmet kérek.

Levegő-pillangó kézzel festett selyemsál jellemzői

képzőművész termék, készítette: Tercsill
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
2675968

feltöltve
2019. november 30.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Levegő-pillangó kézzel festett selyemsál szállítása

A terméket utalást követően bélelt borítékban, elsőbbséggel küldöm, így a vásárlás 2-3 nap alatt kézzel fogható.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft

Levegő-pillangó kézzel festett selyemsál alkotója: Tercsill

Tercsill
Vassné Ill Teréz vagyok. Életem szerves, nélkülözhetetlen része az alkotás. Különböző technikákat próbáltam, többnyire papíron, de valami mindig hiányzott, amíg rá nem találtam a selyemfestésre. A bennem élő, születő képek, mesék ezen anyagon öltenek igazi alakot.
Több éve tanulom, tapasztalom és élvezem az együtt-alkotást. Együtt alkotunk, hiszen elképzeléseimhez, ötleteimhez a selyem hozzáadja saját egyéniségét, kiegészítve, elvarázsolva azokat.
A festés öröm, varázslat, feloldódás. Ezt szeretném megosztani másokkal is.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: