Ez a kendő színvilága nagyon közel áll hozzám. Maga a készítése is igazi színterápia. A kék és zöld a mandalában a nőies, befogadó minő...

kézműves termék, készítette: Izke13
rendelésre készül, elkészítési idő: ~21 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: pamut, akril
technika: horgolás

Petrol - horgolt kendő

Petrol - horgolt kendő leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Ez a kendő színvilága nagyon közel áll hozzám. Maga a készítése is igazi színterápia. A kék és zöld a mandalában a nőies, befogadó minőséget jelenti többek közt.

A kendőt rendelésre készítem, max.21 nap alatt.
Anyaga: 50% pamut, 50 % akril - puha, finom tapintású, bőrbarát.
Mérete: 170/80 cm

Személyes átvételt Budapest belvárosában és Vácott tudok biztosítani előre egyeztetett időpontban, vagy ajánlott levélként postázom előre utalás után.

Petrol - horgolt kendő jellemzői

kézműves termék, készítette: Izke13
anyag/összetevő

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3593212

feltöltve
2019. december 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Petrol - horgolt kendő szállítása

Személyes átvételt Budapest belvárosában és Vácott tudok biztosítani előre egyeztetett időpontban, vagy ajánlott küldeményként postázom előre utalás után.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postán maradó ajánlott előre utalással 685 Ft 800 Ft

Petrol - horgolt kendő alkotója: Izke13

Izke13
Szeretettel köszöntelek!
Közel 30 éve szívesen kötök, és jó pár éve a horgolás is rabulejtett. Szeretek alkotni, és jó érzés mikor látom, hogy szívesen és örömmel viselik azt, amit én készítettem.
Szerintem minden alkotásban benne van kicsit a készítő maga, azok a pozitív energiák amiket alkotás közben élt meg.
Remélem, hogy az általam készített dolgok legalább annyi örömet fognak okozni viselőjüknek mint nekem.
Természetesen minden termékem csak kézzel készült, egyedi darab.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: