Három részes környezetbarát tároló szett a műanyagok kiváltására. Bármelyik helyiségben jól mutatnak és nagy segítséget nyújtanak a nyu...

kézműves termék, készítette: KosarkaLand
rendelésre készül, elkészítési idő: ~5 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: pamut, fa
technika: horgolás

Cloe Basic textiltároló szett

Cloe Basic textiltároló szett leírása

Három részes környezetbarát tároló szett a műanyagok kiváltására. Bármelyik helyiségben jól mutatnak és nagy segítséget nyújtanak a nyugodt lelkiismerettel, környezettudatosan végzett rendszerezésben.

Bármilyen színben kérheted!

A nagy tároló 19 cm átmérőjű, natúr falapra készült. A közepes mérete: 13 cm és az alja is horgolt. A kicsi 10 cm-es szintén textil az alja.

Újrahasznosított, prémium minőségű, vastag pamut zsinórfonalból készítettem őket, örömmel és odafigyeléssel, hogy a végeredmény egységes és szép formájú legyen.

Kézzel, enyhén szappanos vízzel ajánlom a
tisztítását.

A legkedvezőbb szállítási mód (700.-ft): előre utalással, postán maradó csomagként lehetséges.
Személyes átvételre Budapesten van lehetőség.

Cloe Basic textiltároló szett jellemzői

kézműves termék, készítette: KosarkaLand
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3473796

feltöltve
2019. december 1.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Cloe Basic textiltároló szett szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 290 Ft 1 290 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 490 Ft 1 490 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 290 Ft 1 290 Ft
10 ezer forint feletti rendelés esetén 0 Ft 0 Ft

Cloe Basic textiltároló szett alkotója: KosarkaLand

KosarkaLand
Szeretettel köszöntelek a KosárkaLand Meska oldalán!

Bozsik Johanna vagyok kézműves alkotó, masszázsterapeuta és Anyuka.

Küldetésemnek tekintem az emberek életét egyszerűbbé, szebbé, egészségesebbé és boldogabbá tenni. Nagyon fontos számomra egyben célom is az egészség- és környezettudatos életmód és az ebben való folyamatos fejlődés.

Korábban hosszú évekig dolgoztam a textilipar kevésbé lélekemelő, tömegcikkek gyártásával foglalkozó területén, azonban egy pozitív változásnak köszönhetően 2014-ben masszázsterápiával kezdtem el foglalkozni, hobbiként pedig ismerkedtem a horgolással.

Az egymásra horgolt szemek rendezettségébe, harmónikus hangulatába egy csapásra beleszerettem. Amikor pedig rátaláltam az újrahasznosított pólófonalakra és a prémium minőségű zsinórfonalakra, az addig szunnyadni látszó kreatív energiáim életre keltek és kezdetét vette a mosolyfakasztó, örömteli alkotás a környezettudatosság jegyében.

Minden egyes Kosárka különösen nagy odafigyeléssel, precíz, aprólékos munkával készül el. A díszítések, feliratok a szeretethez, az örömhöz és a boldogsághoz kapcsolódnak, ezért tulajdonosát szívet melengető érzéssel töltik el, akárhányszor csak rájuk pillant.

A Kosárkák készülhetnek születésnapra, névnapra, évfordulóra, babaköszöntésre, ballagásra, esküvőre, ünnepekre, szinte bármilyen alkalomra, de szebbé, egyedibbé varázsolhatjuk otthonunkat is velük, hiszen lakásdekorációként is értéket képviselnek amellett, hogy praktikus, környezetbarát tárolóként is funkcionálnak.

10 ezer forint feletti vásárlás esetén a szállítás költségét én állom.

Köszönöm szépen, boldog vagyok, hogy benéztél a Meska boltomba!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek