Lány Baba Rongybaba Játékbaba Textiljáték Lotti

Boltomban mindent természetes eredetű, részben pedig újrahasznosított vagy organikus alapanyagokból készítek a környezetbarát és egyedi...

kézműves termék, készítette: poppydolls
rendelésre készül, elkészítési idő: ~10 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: pamut vászon, gyapjú filc, gyapjú töltőanyag, pamut hímzőcérna, pamut vlies
technika: újrahasznosított alapanyagból készült termékek, varrás

Lány Baba Rongybaba Játékbaba Textiljáték Lotti

Lány Baba Rongybaba Játékbaba Textiljáték Lotti leírása

Boltomban mindent természetes eredetű, részben pedig újrahasznosított vagy organikus alapanyagokból készítek a környezetbarát és egyedi minőségért. Szintetikus alapanyagokat egyáltalán nem használok. ( Lásd bővebben a felhasznált anyagok listáját.)

Lotti egy mosolygós lány baba aki kedves barát lesz vagy vidám útitárs.

A babáról:
>Lotti 36 cm magas.
>Gondos kézi munkával készített, kézzel hímzett részletekben gazdag.
>A babák végtagjait és testét finom kártolt gyapjúval töltöttem. A baba inkább "keményre" van tömve, nem kifejezetten puha.
>A baba haja 100% gyapjú filcből készült.
> A baba készitése sorén csak pamut anyagokat használtam.
>Nagyon tartós, pamut vliessel megerősítettem az egész testét, így formáját is jobban tartja.

TISZTÍTÁS: >Langyos vízzel és tisztítószerrel dörzsölve felületi folttisztítást javaslok.

Miért BIO? Olvass többet boltom profiloldalán az organikus, non-toxikus anyagok fontosságáról gyermekeink számára.

További kérdéseiddel fordulj hozzám bizalommal.

Lány Baba Rongybaba Játékbaba Textiljáték Lotti jellemzői

kézműves termék, készítette: poppydolls

színek

termékkód
3106909

feltöltve
2019. december 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Lány Baba Rongybaba Játékbaba Textiljáték Lotti szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postán maradó csomag 695 Ft 695 Ft

Lány Baba Rongybaba Játékbaba Textiljáték Lotti alkotója: poppydolls

poppydolls
Wiesner Eszter vagyok, 4 éve foglalkozom kézműves játékok készítésével. 4 évig éltem Amerikában, ott születtek a gyerekeim is. Első boltomat ott nyitottam meg, és a megrendelőim igényeihez igazodva fejlesztettem ki organikus babakollekciómat. Az évek alatt felkutattam a legjobb anyaglelőhelyeket, és beszereztem a legszebb minőségű alapanyagokat. Idén tavasszal ezekkel megpakolva tértem haza Magyarországra. Mostantól innen küldöm szét a világba a babáimat, és azt szeretném, hogy itthon is minél több gyerekhez eljussanak a mérgező anyagoktól mentes, környezetbarát játékaim.
A tervezés során az alapanyagok kiválasztása mellett nagy hangsúlyt fektetek a dizájnra is. Véleményem szerint nagyon fontos, hogy az ipari tömegtermelés tárgyai helyett emberközelibb, kézműves minőséggel vegyük körbe gyermekeinket.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: