40cm gyapjúval töltött fiú baba. Teste természetes waldorf baba anyagból varrva. Ruházata : farmer nadrág, gépi kötött púlover sapka é...

kézműves termék, készítette: Szemenyeiszilvia
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: gyapjú, fonal, pamut, kötöttanyag, farmer, waldorf anyag
technika: varrás, kötés

Waldorf jellegű baba

Waldorf jellegű baba leírása

40cm gyapjúval töltött fiú baba. Teste természetes waldorf baba anyagból varrva.
Ruházata : farmer nadrág, gépi kötött púlover sapka és sál, horgolt cipő.
Haja horgolt alapra egyenként be vörös színű haj, szemét hímző barna cérnával hímeztem.

Waldorf jellegű baba jellemzői

kézműves termék, készítette: Szemenyeiszilvia

technika

színek

termékkód
3594584

feltöltve
2019. december 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Waldorf jellegű baba szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 750 Ft 1 750 Ft

Waldorf jellegű baba alkotója: Szemenyeiszilvia

Szemenyeiszilvia
Örülök, hogy rá találtál az oldalamra. Szemenyei Szilvia vagyok, Csepregen élek egy határmenti kis városban. Két lányom van és egy csodálatos férjem. Sokszor Ők adnak inspirációt egy-egy alkotásomhoz. Kislányként arról álmodoztam egyszer babát varrok magamnak. 13 évesen már kötöttem, varrtam az én kis tudásom szerint. Majd hosszú időre búcsút intettem a hobbimnak, mert másfelé terelt az élet. Meg tanultam egy csodát Apukám által a föld szeretetét egy álmot a szőlő gondozását, borászatát sok évig ezzel foglalkoztam. Majd jött egy nagy költözés életemben ezzel egyben a varrás, kézimunkázás újra éledése. Nagyon szeretek babákat varrni, álmodozni róluk, tervezni a ruhájukat, hajukat, szemüket. Hatalmas boldogságot ad nekem a babvarrás. Minden szeretettem bele varrom nincs két egy forma hiszen a hangulatom is mindig más. Talán ezért is van lelkük a babáimnak mire el készülnek. Szeretek táskákat, macikat sok más apróságokat is varrni. Örömteli nézelődést kívánok az oldalamon.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: