Album/napló - (veterán)autókedvelőknek - nemcsak férfiaknak - autós jegyzetekhez

Az albumot azoknak a barátaidnak, szeretteidnek ajándékozhatod, akik különböző autókiállítások, veterán autók találkozóinak fényképeit,...

kézműves termék, készítette: Milevi
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: karton, szalag, fém spirál, ragasztó, tinta, lemezkarton, bélyegző, scrapbook karton, milton kapocs, domborminta
technika: papírművészet

Album/napló - (veterán)autókedvelőknek - nemcsak férfiaknak - autós jegyzetekhez

Album/napló - (veterán)autókedvelőknek - nemcsak férfiaknak - autós jegyzetekhez leírása

Az albumot azoknak a barátaidnak, szeretteidnek ajándékozhatod, akik különböző autókiállítások, veterán autók találkozóinak fényképeit, élményeit szeretnék megörökíteni, vagy a saját autós kirándulások emlékeit gyűjtenék össze egy albumba.

Egy-egy autós találkozó egész napos élményeit jegyezheted a lapokra, fényképekkel kiegészítve.

Kedves ajándék lehet rendezvények, találkozók résztvevőinek is (vendégajándék).

A címkére autó rendszámot vagy az ajándékozott nevét lehet írni.

Az elő- és hátlap , lemezkartonból és kartonból készült, a belső lapok 220 gr-os kartonok.

A lapoknak szélét tintáztam. Fém spirállal fogtam össze.

Mérete: 10x10 cm (20 lap/40 oldal)
Az ár az 1. képen lévő termékre vonatkozik, 2-4. képen további ajándékötletet láthatsz.

Termékeimet egyéni és céges megrendelésre egyaránt számlával értékesítem.

Személyes átvételre Ajkán van lehetőség.

Album/napló - (veterán)autókedvelőknek - nemcsak férfiaknak - autós jegyzetekhez jellemzői

kézműves termék, készítette: Milevi

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
3543245

feltöltve
2019. december 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Album/napló - (veterán)autókedvelőknek - nemcsak férfiaknak - autós jegyzetekhez szállítása

A postai díjak tájékoztató jellegűek.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 685 Ft 1 405 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 795 Ft 1 640 Ft

Album/napló - (veterán)autókedvelőknek - nemcsak férfiaknak - autós jegyzetekhez alkotója: Milevi

Milevi
Az vagyok, aki bárki más is lehet, ha hallgat a szívére. Olyan ember vagyok, ......
aki derűsen és lelkesen viszonyul mindenhez, amit csinál. (Paulo Coelho)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: