Adventi koszorú, a klasszikustól eltérő stílusban. Puha rózsaszín alapra készült, pasztell színű hinta rénszarvasokkal, csillagokkal, h...

kézműves termék, készítette: MagicFlower
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: puha alap, fa figurák, üveggömbök, gyertya
technika: virágkötés

Adventi koszorú

Adventi koszorú leírása

Adventi koszorú, a klasszikustól eltérő stílusban. Puha rózsaszín alapra készült, pasztell színű hinta rénszarvasokkal, csillagokkal, hópehellyel és izgalmas, szatén bézs gyertyákkal.
Átmérője: 24 cm

Adventi koszorú jellemzői

kézműves termék, készítette: MagicFlower

technika

termékkód
3594909

feltöltve
2019. december 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Adventi koszorú szállítása

Személyes átvétel: 1055 Bp, Szent István krt 19. Előzetes egyeztetés alapján!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Foxpost 786 Ft 786 Ft

Adventi koszorú alkotója: MagicFlower

MagicFlower
Néhány éve kezdtem el- akkor még munka mellett, "kreatívkodni"- nem is nagyon szeretem ezt a szót :) inkább alkotni valamit, ami eltér a többitől. Gyakran készítettem valamit itthonra, akár egy díszt az étkezőasztalra, vagy egy új kopogtatót a bejárati ajtóra, mindegy, csak legyen valami plusz itthon, ami hűen tükrözi az ízlésem és eltér a többitől.
Bő két éve megszületett a kislányom, a vele itthon töltött idő ráébresztett arra, hogy mivel szeretnék igazán foglalkozni. Szükségem volt az egyediség mellett az rugalmas időbeosztásra, amit egy saját vállalkozás ad (ez a valóságban persze sokszor annyit jelent, hogy az ember lánya éjszaka dolgozik vagy hajnalban, amikor mindenki alszik :)).
Főprofilom az asztaldísz és kopogtató készítés, de vállalok esküvőre, konferenciára egyedi asztaldísz illetve köszönet ajándék készítést.
Törekszem a természetes anyagok használatra, jellemzően tűzött és ragasztott technikával dolgozom.
Mottóm, hogy mindenből ki lehet hozni valami szépet.
Fogadjátok szeretettel a munkáimat :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek