Rusztikus madáretető natúr fűzvesszőből és ringlófából

Ezt a rusztikus madáretetőt natúr, hántolatlan (héjas) fűzfavesszőből fontam hagyományos kosárfonási technikával. Kisebb énekesmadarak...

kézműves termék, készítette: KisdioStudio
anyaga: héjas vessző, fűzvessző, ringlófa
technika: fonás (csuhé, gyékény, stb.)

A termék Ironas felhasználó egyedi megrendelésére készült, ezért megvásárlása is csak számára lehetséges. Ha szeretnél ilyen vagy hasonló terméket, vedd fel a kapcsolatot a termék készítőjével!

Rusztikus madáretető natúr fűzvesszőből és ringlófából

A termék Ironas felhasználó egyedi megrendelésére készült, ezért megvásárlása is csak számára lehetséges. Ha szeretnél ilyen vagy hasonló terméket, vedd fel a kapcsolatot a termék készítőjével!

Rusztikus madáretető natúr fűzvesszőből és ringlófából leírása

Ezt a rusztikus madáretetőt natúr, hántolatlan (héjas) fűzfavesszőből fontam hagyományos kosárfonási technikával.

Kisebb énekesmadarak (pl. cinegék) etetésére alkalmas.

A madáretető magassága kb. 25 cm.

Köszönöm, hogy bekukkantottál!

Rusztikus madáretető natúr fűzvesszőből és ringlófából jellemzői

kézműves termék, készítette: KisdioStudio

színek

termékkód
3595088

feltöltve
2019. december 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rusztikus madáretető natúr fűzvesszőből és ringlófából szállítása

A személyes átvétel Budapest belvárosában, előre egyeztetett helyszínen és időpontban megoldható.
A megadott postaköltség tartalmazza a csomagolás árát, valamint az ajánlott, elsőbbségi postázást.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft

Rusztikus madáretető natúr fűzvesszőből és ringlófából alkotója: KisdioStudio

KisdioStudio
Üdvözöllek kedves látogató!

A természetes anyagok mindig elbűvöltek, gyerekkorom óta áhítattal járom az erdőt-mezőt, és töröm azon az agyam, hogyan is vihetnék haza egy kis darabot ebből a csodából.

A kosárfonást 2006 óta művelem; a kommerszebb hántolt vesszővel szemben a termesztett héjas fűzvesszőt részesítem előnyben, de sok tárgyam készül szokatlanabb, saját gyűjtésből származó anyagból; somból, mogyoróból, kőrisből vagy épp metszés után gyűjtött gyümölcsfa hajtásokból.

Kellemes nézelődést nálam!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: