Horgolt mesefigura 25 cm magas, szivaccsal tömött biztonságos, kedves retro hangulatú játék Maguskaa megrendelésére.

kézműves termék, készítette: Anszabo
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fonal, szivacskocka
technika: horgolás

A termék Maguskaaa felhasználó egyedi megrendelésére készült, ezért megvásárlása is csak számára lehetséges. Ha szeretnél ilyen vagy hasonló terméket, vedd fel a kapcsolatot a termék készítőjével!

Horgolt kiscica Maguskaaa részére

A termék Maguskaaa felhasználó egyedi megrendelésére készült, ezért megvásárlása is csak számára lehetséges. Ha szeretnél ilyen vagy hasonló terméket, vedd fel a kapcsolatot a termék készítőjével!

Horgolt kiscica Maguskaaa részére leírása

Horgolt mesefigura
25 cm magas, szivaccsal tömött biztonságos, kedves retro hangulatú játék Maguskaa megrendelésére.

Horgolt kiscica Maguskaaa részére jellemzői

kézműves termék, készítette: Anszabo
anyag/összetevő

technika

termékkód
3595126

feltöltve
2019. december 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Horgolt kiscica Maguskaaa részére szállítása

Személyes átvételre Újpesten (IV.kerület) van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 700 Ft 800 Ft

Horgolt kiscica Maguskaaa részére alkotója: Anszabo

Anszabo
Kicsi korom óta rendszeresen kézimunkázom, édesanyámtól tanultam, aki hatalmas lelkesedéssel az egész családot ellátta gyönyörű ruhákkal, kiegészítőkkel.Ő sajnos már nem él, de mintha mindig ott ülne mellettem, mikor valamit alkotok :-) Gyerekkoromban szinte csak az általa készített holmikat hordtam, és nagyon büszke voltam az ügyes anyukámra. Én eleinte a babáimnak horgoltam-kötöttem mindenféle holmit, később a családnak is.
Főleg játékokat, mesefigurákat, kis kabalafigurákat készítek, de mindig jönnek új ötletek. Eddig csak rokonoknak, ismerősöknek, kollégáknak "dolgoztam", most szeretném magam kipróbálni nagyobb nyilvánosság előtt is. Nagyon örülök, hogy rátaláltam a Meskára, ezúton is köszönöm nővéremnek, hogy felhívta rá a figyelmemet.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek